Українські студенти Польщі об'єднуються, щоб допомагати один одному

19 Грудень, 2016 - 18:00

Вищу освіту в Польщі здобувають, за останніми даними, понад 57 тис. студентів із 157 країн світу. З них понад половина походить з України, повідомляє Польське радіо, повідомляє Польське радіо.

Згідно із дослідженням освітнього фонду "Перспективи", у Польщі навчається 31 тисяча українських студентів.

З року в рік це число динамічно зростає. Скажімо, білоруських студентів, котрі є другою найбільшою після українців групою іноземних студентів над Віслою, всього лише трохи більше 4,6 тисяч.

Нині у Польщі є безліч студентських і молодіжних організацій різного спрямування.

Однією з них є Асоціація українських студентів у Польщі.

Головна мета організації – допомагати молодим українцям, які приїжджають до Польщі, розвивати свої професійні здібності та адаптуватися у Польщі, - говорить голова Асоціації Дмитро Фурчак, який навчається на магістратурі одного із вишів Варшави. За його словами, також для Асоціації українських студентів у Польщі пріоритетним є розвиток співпраці з іншими польськими молодіжними організаціями.

"Професійний розвиток молодих українців у Польщі – для нас це найбільш пріоритетне завдання. Ми також організовуємо для них навчальні курси, тренінги, майстер-класи. А другий напрямок – це здобуття знань, вмінь, навичок на практичному досвіді.

Ми допомагаємо українським студентам у пошуку практик, стажу та працевлаштування. Ми також розвиваємо співпрацю з Польською радою молодіжних організацій – однією з найбільших в Польщі, що є парасолькою для інших польських організацій".

Дмитро Фурчак відзначає, що організація українських студентів буде офіційно зареєстрована вже на початку 2017 року.

Сам Дмитро у 2011 році починав навчання у Польщі. У виборі польського навчального закладу хлопець мотивувався, як сказав, більшими перспективами та можливостями розвитку.

Голова Асоціації українських студентів у Польщі звернув увагу, що найпопулярнішими спеціальностями, які обирають українські студенти над Віслою, залишаються менеджмент, міжнародні відносини, туризм, економіка, комп’ютерна графіка, інформатика, логістика, англійська філологія.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.