Яка європейська країна найпопулярніша серед інвесторів ринку нерухомості

17 Грудень, 2016 - 13:47

Польща і надалі залишається привабливим і перспективним ринком для інвесторів у сфері нерухомості. Про це свідчить дослідження консалтингової фірми «KPMG», інформує Immigrant.today.

Саме Польщу найчастіше серед країн Центрально-Східної Європи вибирають інвестори, які діють на ринку нерухомості. Фінансування пов'язаних з цією галуззю інвестицій залишається стратегічною сферою діяльності польських банків. Найчастіше вони інвестують в торговельну, офісну і промислову нерухомість.

Згідно зі звітом консалтингової компанії, в Центральній і Східній Європі, яка становить невелику частину всього європейського ринку грошових операцій, в першій половині поточного року було зафіксовано зростання кількості інвестицій в нерухомість на цілих 50% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Дослідження «KPMG» було проведено на основі даних про приблизно 100 фінансових установ в 21 європейській країні.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.