Соціальна допомога в Австрії: як у цій країні допоможуть робітникам

15 Грудень, 2016 - 17:15

Уряд Нижньої Австрії вирішив скоротити соціальні виплати, намагаючись бути «справедливішими до робочих». Про це замислюються і влада Відня, Бургенланда і Карінтії, пише Immigrant.today.

Різні держави мають різні рівні соціальної допомоги. Нерідко це штовхає людей до переїзду з однієї країни в іншу з метою збільшення суми грошей соціального забезпечення. В результаті фінансовий тягар деяких держав, таких як Австрія, посилюється істотно.

У Нижній Австрії вирішили змінити існуючий стан справ. Уряд Нижньої Австрії прийняв закон, згідно з яким сім'ї чи домогосподарства зможуть претендувати на соціальні виплати максимум 1500 євро на місяць, незалежно від кількості членів сім'ї. Ця сума призначена для покриття основних витрат на життя безробітним або тим, які мають низькооплачувану роботу за сумісництвом.

При цьому особи, які жили в Австрії тільки протягом останніх шести років, мають право претендувати не більше, ніж на 572,50 євро на місяць.

Зміни до закону в Нижній Австрії також означають, що ті особи, які отримують соціальну допомогу, будуть зобов'язані трудитися на громадських роботах, поки служба зайнятості (AMS) не знайде їм оплачуваної зайнятості. Як сказали ініціатори цих змін, нове регулювання є показником "поваги до тих, хто трудиться".

Президент Палати робочих Руді Касці піддав критиці ці зміни законодавства в Нижній Австрії і сказав, що тим самим будуть посилюватися проблеми у Відні. Вже сьогодні 56% людей, які залежать від соціального забезпечення, живуть у Відні, і це число, ймовірно, збільшиться. У 2016 році Відень виплатив 670 мільйонів євро на соціальну допомогу, а в 2017 році ця цифра, за прогнозами, складе вже близько 700 мільйонів євро.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

13:35
Uber оголосив про припинення роботи в Барселоні.
13:24
Витік газу стався у квартирі багатоповерхового будинку. Загинуло семеро людей.
22:58
У трьох штатах через негоду оголосили режим надзвичайного стану.
20:25
Одна людина загинула, ще 6 дістали поранення.
20:19
На узбережжі Франції знайшли декілька подушок від сидінь літака Piper Malibu, який зник над Ла-Маншем 22 січня.
17:35
Американський регулятор навряд чи ризикне підвищити ключову ставку.
07:57
У Північній Ірландії ураган "Доріс" став причиною отриманих ушкоджень декількох дерев на алеї, де знімали відомий серіал "Гра престолів".
07:36
Відео, на якому видно момент вибуху в житловому будинку у Гаазі, що стався в неділю, 27 січня, з'явилося в Інтернет.
07:12
У китайській провінції Хунань стратили чоловіка, якого засудили за вбивство 15 осіб.
00:48
Директор Нацрозвідки США Ден Коутс у вівторок, 29 січня, заявив, що напружені відносини між Вірменією та Азербайджаном через ситуацію навколо Нагірного Карабаху здатні стати причиною великомасштабного конфлікту, до якого може бути залучена і Росія.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.