7 легальних способів отримати від США більше коштів на навчання

13 Грудень, 2016 - 14:05

Заповнюючи 10 сторінок заявки для отримання федеральної допомоги студентам (FAFSA) в 2017-2018 роках, зверніть увагу на приховані в 103-х питаннях натяки. Правильні відповіді можуть різко збільшити суму допомоги, яку Ви в результаті отримаєте. У цій статті Ви знайдете сім легальних способів, які допоможуть отримати більше грошей за програмою федеральної допомоги студентам і здійснити Вашу мрію про престижну освіту, передає ukrnewyork.com.

1) Оберіть програму, що підходить Вам

Програма федеральної допомоги студентам кваліфікує Вас і Ваших батьків, базуючись на багатьох критеріях, незалежно від того, багата Ваша сім'я чи ні. Студенти з сімей, які заробляють більше 200 тисяч доларів на рік, часто претендують на допомогу, яка надається матеріально незабезпеченим студентам. Але студентам з сімей, які заробляють більше середнього рівня, необхідного для подачі документів на федеральну допомогу студентам, варто подаватися на федеральні студентські позики і програми допомоги, які видаються FAFSA, але без урахування доходів сім'ї. 

2) Вийдіть онлайн

Ви можете роздрукувати PDF-версію заявки і заповнити її на папері. Але онлайн-версія робить процес легшим та швидшим. Окрім того, онлайн-версія буде автоматично імпортувати Вашу податкову інформацію, що також значно прискорить процес.

3) Не відкладайте заповнення заявки

Заповніть форму на 2017-18 рік на початку лютого, якщо Ви живете в одному з 17 штатів, з ранніми термінами подачі заявок на програму фінансової допомоги. Через правило програми "перший заповнив - перший отримав відповідь",відклавши подачу заявки, Ви ризикуєте залишитись без матеріальної допомоги, адже у деяких з цих штатів швидко закінчуються виділені гроші, так що подавайте свою заявку відразу, навіть якщо Ви не маєте інформації про ваших податки за 2016 рік. Ви можете заповнити форму 2017-18 в січні на основі Вашої податкової декларації за 2015 рік. Потім, коли Ви підготуєте декларацію за 2016 рік, дані на сайті FAFSA можна оновити або виправити. Згідно з дослідженням, ті, хто подав заявки до 30 березня, отримують в два рази більше грошей, ніж ті, хто зробив це пізніше.

4) Уточнюйте Ваші сімейні стосунки

Питання 16 і 59 стосуються сімейного стану студента і батьків за станом на день подачі заявки. Ця інформація необхідна для того, щоб розуміти, чи повинен враховуватися дохід обох батьків в якості фінансового ресурсу студента. Якщо батьки розлучені, то враховується дохід тільки одного з них - того, з ким дитина проводить більше часу, якщо другий з батьків не живе в тому ж будинку. Іншими словами - розлученим батькам краще роз'їхатися для процесу подачі заявки на федеральну допомогу студентам.

5) Не вихваляйтеся

Деякі штати і коледжі пропонують додаткову допомогу дітям, батьки яких не отримали вищої освіти. Питання 24 і 25 стосуються вищого рівня освіти батьків, який вони завершили. Так що, якщо один або обидва з батьків відвідували коледж або їм просто не вистачило одного кредиту до ступеня бакалавра, сміливо ставте галочку навпроти рівня «шкільна освіта».

6) Сплатіть борги і рахунки

Питання 41 і 90 стосуються того, які грошові заощадження і поточні банківські рахунки мають студент і батьки на момент заповнення заявки. Але зверніть увагу, що немає питань з приводу Ваших боргів або недоплачених рахунків. Якщо у Вас є резерв готівки, використайте його, щоб погасити кредитні карти і автокредити перед тим, як відправити заявку на федеральну допомогу студентам.

7) Змовчіть про Ваші інвестиції

Питання 42, 43, 91 і 92 стосуються інвестицій студента і його батьків. Але багато хто не розуміє, що цю інформацію не варто включати в заявку, яка повинна визначити суму грошової допомоги від держави. Так що, якщо у Вас є багато грошей на непенсійному рахунку, загасіть ними іпотеку достроково або просто зніміть їх з рахунку (якщо є така можливість) до закінчення процесу подачі заявки на допомогу студентам.

Читайте також:

тема

Якщо вам необхідно вивчити або удосконалити китайську мову, це можна зробити вдома завдяки відеоурокам онлайн.
Починаючи від іноземних покупців, що бездумно скуповують нерухомість, до молодих сімей, які намагаються виростити дітей в квартирі на верхньому поверсі багатоповерхівки, канадськ

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.