7 легальних способів отримати від США більше коштів на навчання

13 Грудень, 2016 - 14:05

Заповнюючи 10 сторінок заявки для отримання федеральної допомоги студентам (FAFSA) в 2017-2018 роках, зверніть увагу на приховані в 103-х питаннях натяки. Правильні відповіді можуть різко збільшити суму допомоги, яку Ви в результаті отримаєте. У цій статті Ви знайдете сім легальних способів, які допоможуть отримати більше грошей за програмою федеральної допомоги студентам і здійснити Вашу мрію про престижну освіту, передає ukrnewyork.com.

1) Оберіть програму, що підходить Вам

Програма федеральної допомоги студентам кваліфікує Вас і Ваших батьків, базуючись на багатьох критеріях, незалежно від того, багата Ваша сім'я чи ні. Студенти з сімей, які заробляють більше 200 тисяч доларів на рік, часто претендують на допомогу, яка надається матеріально незабезпеченим студентам. Але студентам з сімей, які заробляють більше середнього рівня, необхідного для подачі документів на федеральну допомогу студентам, варто подаватися на федеральні студентські позики і програми допомоги, які видаються FAFSA, але без урахування доходів сім'ї. 

2) Вийдіть онлайн

Ви можете роздрукувати PDF-версію заявки і заповнити її на папері. Але онлайн-версія робить процес легшим та швидшим. Окрім того, онлайн-версія буде автоматично імпортувати Вашу податкову інформацію, що також значно прискорить процес.

3) Не відкладайте заповнення заявки

Заповніть форму на 2017-18 рік на початку лютого, якщо Ви живете в одному з 17 штатів, з ранніми термінами подачі заявок на програму фінансової допомоги. Через правило програми "перший заповнив - перший отримав відповідь",відклавши подачу заявки, Ви ризикуєте залишитись без матеріальної допомоги, адже у деяких з цих штатів швидко закінчуються виділені гроші, так що подавайте свою заявку відразу, навіть якщо Ви не маєте інформації про ваших податки за 2016 рік. Ви можете заповнити форму 2017-18 в січні на основі Вашої податкової декларації за 2015 рік. Потім, коли Ви підготуєте декларацію за 2016 рік, дані на сайті FAFSA можна оновити або виправити. Згідно з дослідженням, ті, хто подав заявки до 30 березня, отримують в два рази більше грошей, ніж ті, хто зробив це пізніше.

4) Уточнюйте Ваші сімейні стосунки

Питання 16 і 59 стосуються сімейного стану студента і батьків за станом на день подачі заявки. Ця інформація необхідна для того, щоб розуміти, чи повинен враховуватися дохід обох батьків в якості фінансового ресурсу студента. Якщо батьки розлучені, то враховується дохід тільки одного з них - того, з ким дитина проводить більше часу, якщо другий з батьків не живе в тому ж будинку. Іншими словами - розлученим батькам краще роз'їхатися для процесу подачі заявки на федеральну допомогу студентам.

5) Не вихваляйтеся

Деякі штати і коледжі пропонують додаткову допомогу дітям, батьки яких не отримали вищої освіти. Питання 24 і 25 стосуються вищого рівня освіти батьків, який вони завершили. Так що, якщо один або обидва з батьків відвідували коледж або їм просто не вистачило одного кредиту до ступеня бакалавра, сміливо ставте галочку навпроти рівня «шкільна освіта».

6) Сплатіть борги і рахунки

Питання 41 і 90 стосуються того, які грошові заощадження і поточні банківські рахунки мають студент і батьки на момент заповнення заявки. Але зверніть увагу, що немає питань з приводу Ваших боргів або недоплачених рахунків. Якщо у Вас є резерв готівки, використайте його, щоб погасити кредитні карти і автокредити перед тим, як відправити заявку на федеральну допомогу студентам.

7) Змовчіть про Ваші інвестиції

Питання 42, 43, 91 і 92 стосуються інвестицій студента і його батьків. Але багато хто не розуміє, що цю інформацію не варто включати в заявку, яка повинна визначити суму грошової допомоги від держави. Так що, якщо у Вас є багато грошей на непенсійному рахунку, загасіть ними іпотеку достроково або просто зніміть їх з рахунку (якщо є така можливість) до закінчення процесу подачі заявки на допомогу студентам.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

13:35
Uber оголосив про припинення роботи в Барселоні.
13:24
Витік газу стався у квартирі багатоповерхового будинку. Загинуло семеро людей.
22:58
У трьох штатах через негоду оголосили режим надзвичайного стану.
20:25
Одна людина загинула, ще 6 дістали поранення.
20:19
На узбережжі Франції знайшли декілька подушок від сидінь літака Piper Malibu, який зник над Ла-Маншем 22 січня.
17:35
Американський регулятор навряд чи ризикне підвищити ключову ставку.
07:57
У Північній Ірландії ураган "Доріс" став причиною отриманих ушкоджень декількох дерев на алеї, де знімали відомий серіал "Гра престолів".
07:36
Відео, на якому видно момент вибуху в житловому будинку у Гаазі, що стався в неділю, 27 січня, з'явилося в Інтернет.
07:12
У китайській провінції Хунань стратили чоловіка, якого засудили за вбивство 15 осіб.
00:48
Директор Нацрозвідки США Ден Коутс у вівторок, 29 січня, заявив, що напружені відносини між Вірменією та Азербайджаном через ситуацію навколо Нагірного Карабаху здатні стати причиною великомасштабного конфлікту, до якого може бути залучена і Росія.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.