У сусідній країні на одній із гірських вершин збудували церкву з льоду

11 Грудень, 2016 - 10:01

У Словаччині збудували й відкрили для відвідувачів Татранську крижану святиню.

Це виняткова каплиця, повністю зроблена з льоду, оздоблена крижаними скульптурами, що перегукуються з природою і традиційною архітектурою регіону. Насолоджуватися красою незвичайної будівлі біля Старого Смоковця можна буде до кінця березня, повідомляє monitor-press.info.

Татранська крижана святиня  знаходиться на горі Смоковецьке Сьоделко (1285 м над рівнем моря) і в народі носить назву Гребенок чи "смоковецька Губалівка".

Для її будівництва використали 720 брил льоду загальною масою 90 т. Під час її спорудження протягом 3 тижнів працювали 15 скульпторів під керівництвом Адама Бакоша.

За стилем будівля належить до списької готики й пов’язана з природою Татр. У центральній частині вівтаря розміщено скульптуру Божої Матері з Дитятком Ісусом із села Клчов.

Чотири крила вівтаря оздоблено фігурами покровителів регіону: Святої Марії Магдалини з Донішовіц, Святого Антонія Пустельника з Біла-Списька, Святої Барбари з Околічного та Святого Якуба з Левочи. За вівтарем - великий 4-метровий вітраж із майстерні Ахіллеса Сдоукоса.

Так, як і в попередній зимовий сезон, у татранському крижаному храмі організовуватимуть укладання шлюбів і різні заходи. У кожну неділю в святині відбуватимуться концерти наживо.

На Гребенок можна легко і зручно піднятися наземною залізницею зі Старого Смоковця. Вхід у крижану базиліку безкоштовний, щоденно з 9.00 до 16.30.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.