Як українці допомагають у проведенні однієї з важливих реформ у Польщі

10 Грудень, 2016 - 21:07

На думку польських ЗМІ, саме завдяки українцям можна безболісно провести пенсійну реформу.

Сплачені мігрантами внески до польської системи соціального страхування допомагають країні у процесі реформування пенсійної системи, тобто у зменшенні пенсійного віку. Про це пише видання “Dziennik Gazeta Prawna”, зазначає Наш Вибір.

Так, кількість українців, які платять внески соціального страхування (ZUS) збільшилися за останній рік на 70 відсотків. Фактично завдяки цьому у Польщі можна безболісно знижувати пенсійний вік.

Станом на кінець вересня 2016-го року внески ZUS сплачує 172 тисячі українців, які офіційно працевлаштовані в Польщі. З усіх іноземців, які сплачують внески соціального забезпечення, вони становлять 64%, йдеться у повідомленні. До порівняння – минулого року ця цифра становила 101 тисячу осіб з 188 тисяч іноземців.

За великим рахунком, допоки ринки праці інших країн Європейського Союзу не такі доступні для українців, вони залюбки працевлаштовуються у Польщі. Окрім цього, польські працедавці все частіше працевлаштовують українців не тільки тому, що їх вимоги із заробітною платнею не такі високі, але й тому, що у багатьох сферах просто бракує робочої сили.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.