В одній з провідних країн ЄС кожен п'ятий підприємець має іноземне коріння

8 Грудень, 2016 - 21:03

За останні 10 років кількість підприємців з імміграційним фоном у Німеччині зросла від 171 000 до 737 000! Тобто - на 30%.

На конференції Міністерства з економічних питань в доповіді від видавничої групи RedaktionsNetzwerk Deutschland наведені дані, що за той же період часу число підприємців німецького походження, навпаки, знизилося на 90 000 чоловік (тобто на 3%) , повідомляє immigrant.today.

Тож кожен п'ятий підприємець в Німеччині має іноземне походження. У доповіді також наголошується, що на відміну від сформованого стереотипу, підприємці з міграційним фоном організовують не тільки ресторанний або роздрібний бізнес.

Іммігранти - успішні у будівництві, науці і технічному секторі.

Автори дослідження називають сьогодення "підприємницьким бумом"  серед осіб з міграційним тлом, відзначаючи далі, що тільки 8% підприємців-іммігрантів раніше були зареєстровані як безробітні.

Міністр економіки Зігмар Габріель сказав, що він дуже задоволений результатами останнього дослідження його міністерства. За словами міністра, Німеччина потребує більшої кількості підприємців, оскільки вони приносять інновації, створюють нові робочі місця і мають важливе значення для конкурентоспроможності німецької економіки. 

Реклама

Читайте також:

тема

Іноземцям, які не планують жити в Сполучених Штатах постійно, видають неімміграційні візи. Тимчасовий термін їх дії залежить від категорії візи, їх нараховується близько сорока в
Всі ми знаємо: на випадок хвороби треба мати хоч якусь "подушку безпеки" у вигляді відкладених євро. Але хто допоможе, якщо грошей немає? Чи можна продовжити термін оплати лікарн

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.