Табори для біженців у Чехії готові прийняти нових людей

7 Грудень, 2016 - 12:56

У Чехії більше місць для розміщення біженців, ніж потрібно. Так, всього в країні на сьогодні діє близько 11 місць для розміщення мігрантів і при цьому в країну не надходить стільки біженців, щоб ці місця функціонували на повну потужність, пише cznews.info.

Одночасно з цим існує й інша проблема: вся справа в тому, що число співробітників, на зарплату яким йдуть кошти платників податків, істотно перевищує кількість іноземців, що містяться в цих закладах.

Так, в 2015 році на роботу таборів для біженців і офісів міграційної політики було виділено 366 мільйонів крон (понад 13,5 млн. євро). На заробітні плати співробітників цих установ пішло 136 мільйонів крон (більше 5 млн. євро), на оплату комунальних послуг - 213 млн. крон (понад 7,8 млн. євро) і 15 мільйонів крон (555,5 тис. Євро) пішло на інвестиції.

Зараз в спеціалізованих установах для мігрантів міститься 413 іноземців, при цьому тільки 12 з них приїхало до Чехії в рамках обов'язкових квот.

Нагадаємо, в Італії порахували нелегалів.

Реклама

Читайте також:

тема

Початок міграції до Об'єднаних Арабських Еміратів закладено наприкінці 1980-х років, коли в країну почали запрошувати спортивних фахівців з Радянського Союзу.
Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.