Один із найбільших аеропортів Іспанії перетворили на сміттєзвалище

6 Грудень, 2016 - 10:08
Фото з летовища вражають!

Працівники служби з прибирання аеропорту Ель Прат у Барселоні, який є другим найбільшим аеропортом Іспанії, розпочали страйк. Сміттярі не виконували свою роботу впродовж 5 днів. У приміщеннях аеропорту утворився епохальний безлад.

Зали прильоту і вильоту пасажирів більше схожі на сміттєзвалища, ніж на приміщення, призначені для обслуговування людей, вважають деякі мандрівники, яким доводилося в ці дні бувати в Ель Прат, повідомляє Інформаційний портал про Іспанію.

Працівники компанії Valoriza Facilities, яка займається підтримкою чистоти і порядку в повітряних воротах Барселони, "пішли на крайні методи для того, щоб привернути увагу громадськості до подій всередині підприємства", де йдуть скорочення персоналу, що збільшує робоче навантаження на тих службовців, які залишились.

"Ми працюємо по 8 годин в день, але платять нам тільки за 7.  А ті години, які залишаються, підсумовують, щоб сформувати з них вихідний або приєднати до якої-небудь фієсти, - говорить Рамон Mоранте, представник Valoriza в профспілковому синдикаті UGT. - Крім того, ми позбавлені можливості брати відпустку влітку - дозволяється тільки з жовтня по червень.

Аеропорт розростається, потік пасажирів збільшується, значить, зростають і обсяги залишеного пасажирами сміття. А нам скорочують оплачуваний час роботи і вимагають, щоб ми встигали..."

Штат прибиральників в Ель Прат становить 350 осіб. Згідно зі встановленими нормами страйку, під час його проведення учасники протестного заходу зобов'язані виконувати хоча б 50% свої обов'язки.

Тож нині сміттярі проводять очищення туалетів аеропорту від органічних відходів, але в офісах і залах в Ель Прат прибирання не ведуть.

Фото: ForumDaily

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.