Канада спрощує отримання віз особливо цінним іноземним працівникам: деталі

4 Грудень, 2016 - 14:33

Починаючи з 2017 року, компанії в Канаді зможуть швидко і легко наймати висококваліфікованих іноземних працівників, тому що уряд передбачив двотижневу процедуру отримання віз і дозволів на роботу в деяких випадках, пов'язаних з працевлаштуванням, пише Ванкуверок.

Два федеральних урядових міністри - міністр імміграції Джон МакКаллум і міністр нововведень, науки і економічного розвитку Невдіп Бейнс - були присутні на оголошенні, зробленому в Онтаріо.

Ця ініціатива - частина урядової стратегії Global Skills Strategy.

"Ми знаємо, що коли талановиті дослідники, новатори і лідери готові поділитися своїми знаннями і вміннями, навіть тимчасово, то їх робота може надати розмножувальний ефект на створення робочих місць. У всесвітньому змаганні за розумних і талановитих людей дуже важливо, щоб такі працівники могли швидко дістатися сюди ", - сказав міністр імміграції Джон МакКаллум.

Global Skills Strategy буде реалізована в 2017 році, і вона має:

- встановити двотижневий період для відкриття віз і отримання дозволу на роботу для цінних іноземних працівників, запрошених в канадські компанії;

- створити спеціалізований канал обслуговування для компаній, які хочуть зробити великі інвестиції в створення робочих місць в Канаді;

- переместити вимогу дозволу на роботу на дуже короткий термін (наприклад, 30 днів або менше) в зону низького ризику. Короткострокові академічні поїздки також зможуть проводитися без вимоги дозволу на роботу.

Зі свого боку, міністр Невдіп Бейнс додав: "Провідні підприємці сказали мені, що залучення найталановитіших людей з усього світу в дійсності піднімає економічну активність. Один ключовий прийом на роботу може спричинити багато інших. Така кількість фахівців сприяє відкриттю нових підприємств. Я гордий, що уряд прислухався до занепокоєнь великих підприємців. Залучаючи висококваліфікованих фахівців - як з Канади, так і з-за кордону, - ми наведемо країну до успіху і заявимо про себе, як про лідера нововведень. І це дозволить динамічно зростаючим компаніям Канади розвиватися швидше і ставати більш конкурентоспроможними на світовому ринку. Таким чином ми створимо високооплачувані робочі місця для всіх канадців".

Урядове обґрунтування необхідності стратегії Global Skills Strategy таке, що світовий попит на кваліфікованих людей з цінними практичними знаннями перевищує пропозицію, залишаючи канадські компанії без талантів, потрібних для заповнення вакансій і зростання підприємств. Серед інших переваг, нова стратегія дозволить забезпечити канадців робочими місцями.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

13:35
Uber оголосив про припинення роботи в Барселоні.
13:24
Витік газу стався у квартирі багатоповерхового будинку. Загинуло семеро людей.
22:58
У трьох штатах через негоду оголосили режим надзвичайного стану.
20:25
Одна людина загинула, ще 6 дістали поранення.
20:19
На узбережжі Франції знайшли декілька подушок від сидінь літака Piper Malibu, який зник над Ла-Маншем 22 січня.
17:35
Американський регулятор навряд чи ризикне підвищити ключову ставку.
07:57
У Північній Ірландії ураган "Доріс" став причиною отриманих ушкоджень декількох дерев на алеї, де знімали відомий серіал "Гра престолів".
07:36
Відео, на якому видно момент вибуху в житловому будинку у Гаазі, що стався в неділю, 27 січня, з'явилося в Інтернет.
07:12
У китайській провінції Хунань стратили чоловіка, якого засудили за вбивство 15 осіб.
00:48
Директор Нацрозвідки США Ден Коутс у вівторок, 29 січня, заявив, що напружені відносини між Вірменією та Азербайджаном через ситуацію навколо Нагірного Карабаху здатні стати причиною великомасштабного конфлікту, до якого може бути залучена і Росія.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.