Дедалі більше мігрантів Італії отримують вищу освіту: які спеціальності обирають

3 Грудень, 2016 - 13:18

В Італії швидко збільшується число молодих іноземців, дітей іммігрантів, що переїхали до Італії на постійне проживання, які після закінчення середньої школи вирішили продовжити навчання в професійних ліцеях або технікумах, а також поступають у вищі навчальні заклади. Такі дані, отримані з доповіді Censis про інтеграцію іноземців у італійський соціум, пише Українська газета.

"За останні десять років, - говориться в доповіді Censis, - в той час як число італійських студентів, які продовжують навчання в університетах, знизилося в цілому на 11,2%, кількість студентів-іноземців збільшилася на 83,7% (у 2015 році їх налічувалося 70 339 осіб)".

Діти іммігрантів обирають факультети економіки і статистики (13 208 студентів-іноземців; + 143,3% за останнє десятиліття), інженерні факультети (11,826 іноземних студентів; + 245,2%) і суспільно-політичні науки (7 707 студентів; + 83,5%).

Нагадаємо, італійський сенат підтвердив видачу бонусу за народження дитини і бонусу для вихованців дитсадка батькам-іноземцям.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.