Дедалі більше мігрантів Італії отримують вищу освіту: які спеціальності обирають

3 Грудень, 2016 - 13:18

В Італії швидко збільшується число молодих іноземців, дітей іммігрантів, що переїхали до Італії на постійне проживання, які після закінчення середньої школи вирішили продовжити навчання в професійних ліцеях або технікумах, а також поступають у вищі навчальні заклади. Такі дані, отримані з доповіді Censis про інтеграцію іноземців у італійський соціум, пише Українська газета.

"За останні десять років, - говориться в доповіді Censis, - в той час як число італійських студентів, які продовжують навчання в університетах, знизилося в цілому на 11,2%, кількість студентів-іноземців збільшилася на 83,7% (у 2015 році їх налічувалося 70 339 осіб)".

Діти іммігрантів обирають факультети економіки і статистики (13 208 студентів-іноземців; + 143,3% за останнє десятиліття), інженерні факультети (11,826 іноземних студентів; + 245,2%) і суспільно-політичні науки (7 707 студентів; + 83,5%).

Нагадаємо, італійський сенат підтвердив видачу бонусу за народження дитини і бонусу для вихованців дитсадка батькам-іноземцям.

Реклама

Читайте також:

тема

Існує три головних шляхи, аби стати громадянином Великої Британії: за народженням, шляхом реєстрації або шляхом натуралізації, повідомляє СВІТU
Із виразною зовнішністю, ростом 196 сантиметрів і кремезною статурою – Майк Мазуркі був справжньою знахідкою для голлівудських режисерів, пише

новини

09:43
Українця називали "батьком" італійського кримінального роману
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.