Нагорода за батьківство: іноземцям в Італії платитимуть за народження дітей

2 Грудень, 2016 - 22:27

Італійський сенат підтвердив видачу бонусу за народження дитини і бонусу для вихованців дитсадка батькам-іноземцям. Законопроект не робить різниці між італійцями та іммігрантами: матерям видаватимуть 800 євро допомоги, а також і 1000 євро в рік, щоб оплачувати дитячий садок, повідомляє Українська газета.

Законопроект бюджету 2017 було затверджено палатою депутатів італійського парламенту. Таким чином підтверджено майбутню виплату соціальної допомоги сім'ям італійців та іноземців, в яких народжується дитина.

Серед нововведень - створення "фонду підтримки народжуваності", який полегшить доступ до банківських кредитів сім'ям, які виховують більше 3-ох дітей, в яких останній малюк народився або був усиновлений після 1 січня 2017 року. Фонд буде виступати в якості гаранта для банків і фінансових посередників, у які звернуться сім'ї, щоб отримати кредит. Деталі операції будуть визначені новою постановою Міністерства економіки.

Для сімей, де народиться дитина, також встановили новий бонус, на додаток до вже існуючого "бонусу на дитину" (Bonus bèbè). Він називається "нагорода за народження" (premio alla nascità) і складає 800 євро, що будуть виплачені через INPS майбутнім матерям по завершенню сьомого місяця вагітності або під після усиновлення. 

Для дітей, народжених з 1 січня 2016 року, буде також передбачено бонус для сплати внесків за навчання в державних і приватних дитячих садках. Він складаитме 1000 євро.

Реклама

Читайте також:

тема

Початок міграції до Об'єднаних Арабських Еміратів закладено наприкінці 1980-х років, коли в країну почали запрошувати спортивних фахівців з Радянського Союзу.
Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.