Що замовчують в оголошеннях про роботу в Польщі: дослідження

28 Листопад, 2016 - 15:05

Польські роботодавці часто нехтують такою важливою для майбутніх працівників інформацією, як рівень заробітньої плати, а також робочі дні та години. Про це свідчать результати дослідження, яке проводили на замовлення популярної в Польщі соціальної мережі для пошуку роботи GoldenLine. Метою дослідження було дізнатись про те, чого найбільше бракує кандидатам на посаду в оголошеннях про роботу, повідомляє vsetutpl.com.

Відповідно до результатів опитування, аж 55% респондентів стверджують, що інформація про зарплату в оголошеннях є для них найнеобхіднішою. Цікаво, що частіше про це згадують жінки, а не чоловіки (59% жінок і 51% чоловіків). Особливу увагу цьому пункту також приділяють молоді працівники (58% респондентів, яким менше 24 років). Для порівняння, лише 49% працівників у віці від 35 до 44 років вважають інформацію про заробітну плату дуже важливою.

48% респондентів вважають дані про робочі дні та години такими ж необхідними. Згідно з дослідженням, ця інформація є особливо важливою для жінок та наймолодших учасників ринку праці. Також кандидатам часто бракує даних про обов'язки, які вони виконуватимуть на конкретній посаді. Детального опису завдань зазвичай бракує молодим спеціалістам, які на початку кар'єри можуть не зрозуміти у чому полягатимуть їхні обов'язки.

Тим, хто шукає роботу важливо знати і про вид та форму зайнятості на запропонованій посаді. Це засвідчило аж 38% опитаних. Також працівники очікують побачити в оголошенні назву та контактні дані фірми.

Дослідження для соцмережі GoldenLine проводила фірма SWResearch на репрезентативній групі 1 006 поляків, які впродовж 3 останніх місяців шукали роботу. Аналіз результатів дослідження показує, що чим більше інформації подано в оголошенні, тим більше людей зголоситься прийти на співбесіду.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.