Від чого страждають діти в одній із найуспішніших країн світу: дослідження

22 Листопад, 2016 - 21:14

Організація Children First Canada провела дослідження, яке показало, що дитинство в Канаді є набагато похмурішим, ніж думають більшість дорослих.

Згідно з його результатами, один з п'яти канадських дітей живе в бідності. Кожен третій страждає від жорстокої поведінки з дітьми. Понад чверть страждають від ожиріння або надлишкової ваги, і кожен п'ятий думав про самогубство, пише Наш Ванкувер.

"Ці тривожні статистичні дані показують масштаби проблеми, які зачіпають значну частину наших найменших громадян", - сказала Сара Остін, засновник, президент і генеральний директор Children First Canada.

"У такій благополучній країні, як Канада, ці дані просто неприпустимі, - сказала Остін. - Ми повинні зробити кращим життя канадських дітей".

Children First Canada спільно з Angus Reid Institute провели онлайн-опитування, де опитали 1,701 дорослих і 831 канадських дітей.

Серед результатів опитування:

- Половина батьків, які виховують дітей до 18 років говорять, що відсутність грошей ранить їхніх дітей.

- Переважна більшість канадців (74% дорослих і 69% дітей) зазначають, що вони стурбовані тим, що їх сім'ї не можуть дозволити собі заплатити за коледж чи університет. Це число зростає до 85% дорослих і 87% дітей в сім'ях із загальним доходом $ 50 000 щорічно.

Читайте також:

тема

Якщо вам необхідно вивчити або удосконалити китайську мову, це можна зробити вдома завдяки відеоурокам онлайн.
Починаючи від іноземних покупців, що бездумно скуповують нерухомість, до молодих сімей, які намагаються виростити дітей в квартирі на верхньому поверсі багатоповерхівки, канадськ

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.