Від чого страждають діти в одній із найуспішніших країн світу: дослідження

22 Листопад, 2016 - 21:14

Організація Children First Canada провела дослідження, яке показало, що дитинство в Канаді є набагато похмурішим, ніж думають більшість дорослих.

Згідно з його результатами, один з п'яти канадських дітей живе в бідності. Кожен третій страждає від жорстокої поведінки з дітьми. Понад чверть страждають від ожиріння або надлишкової ваги, і кожен п'ятий думав про самогубство, пише Наш Ванкувер.

"Ці тривожні статистичні дані показують масштаби проблеми, які зачіпають значну частину наших найменших громадян", - сказала Сара Остін, засновник, президент і генеральний директор Children First Canada.

"У такій благополучній країні, як Канада, ці дані просто неприпустимі, - сказала Остін. - Ми повинні зробити кращим життя канадських дітей".

Children First Canada спільно з Angus Reid Institute провели онлайн-опитування, де опитали 1,701 дорослих і 831 канадських дітей.

Серед результатів опитування:

- Половина батьків, які виховують дітей до 18 років говорять, що відсутність грошей ранить їхніх дітей.

- Переважна більшість канадців (74% дорослих і 69% дітей) зазначають, що вони стурбовані тим, що їх сім'ї не можуть дозволити собі заплатити за коледж чи університет. Це число зростає до 85% дорослих і 87% дітей в сім'ях із загальним доходом $ 50 000 щорічно.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.