Одна з країн ЄС значно покращує умови для сезонних заробітчан

22 Листопад, 2016 - 19:38

Спрощенo правила в'їзду і процедура конвертації дозволу на проживання для сезонних працівників, які приїздять з-за кордону до Італії. Більш суворими стали правила відповідності житлових умов для сезонних працівників і контроль над компаніями, які запрошують їх в Італію, але потім не наймають їх.

В газеті "Офіційний вісник" опубліковано новий Законодавчий декрет D.Lsg. 203/2016, який набере чинності 24 листопада 2016 року. Він вносить поправки в частину імміграційного законодавства, що стосуються умов в'їзду та проживання в Італії громадян третіх країн, що працюють сезонними робітниками, повідомляє Українська газета.

У постанові вказано, що іноземці можуть стати сезонними працівників тільки в секторах "сільського господарства, готельному і туристичному бізнесах".

Крім того, новий декрет дозволяє працівнику легше отримати багаторічний дозвіл на в'їзд (nulla osta pluriennalе). Для цього достатньо, щоб працівник вже працював в Італії на сезонних роботах мінімум один або впродовж останніх п'яти років.

Заяву на "пермессо" для робітників можна подавати вже через три місяці сезонної роботи.

Важлива новина стосується наявності житла, що відповідає нормам закону, який роботодавець повинен забезпечити працівнику. У постанові вказують, що сума орендної плати не може бути надмірною по відношенню до заробітної плати іноземного працівника і, в будь-якому випадку, складати не більше однієї третини від суми. Крім того, орендна плата не може автоматично зніматися із зарплати.

Затверджено додаткові засоби захисту тих, хто прибуває в Італію на сезонні роботи. Якщо працівник отримує відмову в отриманні дозволу на проживання з причин, пов'язаних з роботодавцем, останньому доведеться виплатити працівникові зарплату, обіцяну за ті місяці, які вказані в контракті.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

13:35
Uber оголосив про припинення роботи в Барселоні.
13:24
Витік газу стався у квартирі багатоповерхового будинку. Загинуло семеро людей.
22:58
У трьох штатах через негоду оголосили режим надзвичайного стану.
20:25
Одна людина загинула, ще 6 дістали поранення.
20:19
На узбережжі Франції знайшли декілька подушок від сидінь літака Piper Malibu, який зник над Ла-Маншем 22 січня.
17:35
Американський регулятор навряд чи ризикне підвищити ключову ставку.
07:57
У Північній Ірландії ураган "Доріс" став причиною отриманих ушкоджень декількох дерев на алеї, де знімали відомий серіал "Гра престолів".
07:36
Відео, на якому видно момент вибуху в житловому будинку у Гаазі, що стався в неділю, 27 січня, з'явилося в Інтернет.
07:12
У китайській провінції Хунань стратили чоловіка, якого засудили за вбивство 15 осіб.
00:48
Директор Нацрозвідки США Ден Коутс у вівторок, 29 січня, заявив, що напружені відносини між Вірменією та Азербайджаном через ситуацію навколо Нагірного Карабаху здатні стати причиною великомасштабного конфлікту, до якого може бути залучена і Росія.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.