Мешканці однієї з найкращих для життя країн — по вуха в боргах

16 Листопад, 2016 - 10:45

Агентство дослідження кредитоспроможності TransUnion вказує, що середній борг пересічного канадця збільшився на 2,3% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, повідомляє viscti.ca.

Це борги, які не включають іпотечні кредити на купівлю будинку. В середньому кожен дорослий громадянин Канади має заборгованість у банку приблизно $21,686.

З цієї суми на кредитні картки припадає близько $3954, що показує збільшення за рік на 2%.

Решта, як правило, заборгованості по короткотермінових розстрочках, де процентні ставки набагато більші. Ці витрати збільшилися в минулому році на 6,8%.

– Заборогованість канадців, зазвичай, у третому кварталі значно зростає – говорить Джейсон Ван (Jason Wang), директор TransUnion. – Досі низькі процентні ставки можуть спонукати деяких споживачів брати нові кредити, щоб пережити гірший період.

Ще немає сигналів, що кредитне навантаження на середнього канадця перевищило поріг безпеки. Статистика банків показує, що затримка з виплатою кредитів більш, ніж на 90 днів, стосується лише 2,7% позичальників. У минулому році це було 2,62%.

Непривабливо виглядає ситуація в двох провінціях – Альберті і Саскачевані. В першій проблема з погашенням мають 13,4% позичальників, а в іншій 11,9%.

TransUnion очікує, що середній борг канадців збільшиться до кінця наступного року до $22 тис. на людину. Однак агентство вказує на деяку небезпеку. Багато людей можуть оплачувати свої борги, але їх бюджети вкрай напружені. Багато людей знаходяться на межі можливості обслуговувати свій борг.

Цілий мільйон канадців не зможуть погашати кредити, якщо процентна ставка збільшиться хоча б на 1%.

Нагадаємо, згідно з рейтингом організації економічного співробітництва та розвитку OECD Канада займає п'яту позицію у списку країн з найвищою якістю життя.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.