
Кримінальна ситуація в Німеччині стає дедалі гострішою через наплив мігрантів, які займаються злочинною діяльністю. Деякі райони німецьких міст, включаючи Берлін, стали небезпечними для звичайних німецьких громадян і туристів.
Масовий наплив іммігрантів з Африки, Азії та Близького Сходу, документи яких не перевіряли, привів до того, що деякі райони Німеччини перетворюються в неконтрольовані державою зони. Корінні німці, в тому числі і поліція, побоюються потрапляти в такі райони, пише Immigrant.today.
Німецька влада вперто заперечує існування таких районів, але конфіденційні повідомлення поліції, свідчення від поліції на місцях і інформація від місцевих жителів підтверджують, що в частині великих німецьких міст поліцейські не в силах підтримувати закон. Відтак кримінальні мігранти узурпували контроль над вулицями.
Спостерігачі кажуть, що проблеми поглиблюються німецьким урядом, який продовжує переселяти сотні тисяч біженців в ці райони. Дослідники визначили понад 40 "проблемних зон" по всій Німеччині. Це ті області, де найбільші скупчення мігрантів, високий рівень безробіття, хронічна залежність від соціального забезпечення в поєднанні із занепадом міст, стали інкубаторами для анархії.
Ці райони стають справжніми гетто, в яких, як у паралельному світі, живуть свої спільноти. Особливо гостро стоїть проблема у Північний Рейн-Вестфалія (NRW), найбільшому густонаселеному штаті Німеччини, включаючи такі великі міста, як Аахен, Бонн, Дуйсбург, Дюссельдорф, Ессен та інші.
Хоча і в Берліні вже також з'явилися такі райони. Наприклад, Дуйсбург, із загальною чисельністю населення близько 500 000 людей, серед яких близько 60 000 в основному турецькі мусульмани (в тому числі і курди), є одним з найбільш ісламізованих міст Німеччини. Однак в останні роки сюди прибули тисячі ліванців, болгар і румунів (включаючи сінті та рома "циган"), створюючи в місті гримучу етнорелігійну суміш.
Рівень насильницьких злочинів в Дуйсбурзі, що здійснюються мігрантами з країн Близького Сходу і Балкан, перетворили частини міста в зони, заборонені для поліції. Звіт, підготовлений штаб-квартирою поліції NRW, попереджає, що уряд втрачає контроль над проблемними округами, і що здатність поліції для підтримання громадського порядку "не може бути гарантований протягом тривалого часу".
Район Дуйсбурга Marxloh, один із найпроблемніших в Німеччині, був описаний як "пам'ятник невдалої інтеграційної політики Німеччини". Більше половини з 20 000 жителів району є мігрантами. Вони є вихідцями з понад 90 різних країн. Більше 50% жителів в Marxloh живуть на допомогу.
Вулиці Marxloh знаходяться під ефективним контролем ліванських кланів, які не визнають авторитет німецької поліції. Вони захопили цілі вулиці для грабежів, торгівлі наркотиками та вимагання. Їх члени -- чоловіки віком від 15 до 25 років. Корінні жителі і бізнесмени залякані, вони бояться з'являтися на вулицях з настанням темряви, вони мовчать, побоюючись за свою безпеку. Люди, які їдуть в трамваях у вечірній і нічний час, описують свій досвід як "справжній жах".
Нагадаємо, у Німеччині - рекордно низький рівень безробіття. У жовтні рівень безробіття в Німеччині склав 5,8%. Це найнижчий показник за останні 25 років.