Іспити з англійської мови: чим відрізняються TOEFL, IELTS, TOEIC і PTE

11 Листопад, 2016 - 20:34

Хочете знати, чим відрізняються найвідоміші тести англійської мови для вступу до університету? TOEFL, IELTS, TOEIC і новий PTE - це найпоширеніші тести з англійської, яких вимагають від іноземців сьогодні, і потенційні учасники одного з них можуть замислюватися над різницею між цими іспитами. Ось короткий опис основних відмінностей між ними, пише Ванкуверок.

TOEFL: Також відомий як Test of English as a Foreign Language -це найпоширеніший сьогодні іспит для тих, хто не є носієм мови. Більшість університетів США, Канади та інших англомовних країн часто вимагають проходження TOEFL. До того ж, державні установи, ліцензійні органи, підприємницькі та стипендіальні програми можуть забажати TOEFL. Зараз результати тестування TOEFL залишаються дійсними 2 роки, і по закінчення цього періоду тест потрібно перескладати.

Безпосередньо іспит TOEFL вперше провели в 1954 році, і відтоді його здали понад 23 мільйонів студентів. Зазвичай є дві форми тесту, онлайн-версія -- Internet-based Test (iBT), чи "паперовий" тест – paper-based (PBT). Інтернет-версія TOEFL має на увазі 4 секції: Reading (читання), Listening (аудіювання), Speaking (говоріння) і Writing (письмо). "Паперова" версія також складається з 4 частин: Listening (аудіювання), Structure & Written Expression (структура і письмова мова), Reading Comprehension (читання) и Writing (письмо). Максимальный балл за BT – 120, а за PBT можно отримати від 310 до 667 балів.

IELTS: Відомий також як International English Language Testing System, екзамен IELTS проводять такі організації: University of Cambridge ESOL Examinations, the British Council і IDP Education. Є дві версії IELTS: академічна і загальна. Перша призначена для студентів, які хочуть вступити в університет чи інший виш, а також для медичних професій: лікар або медсестра, яким потрібно працювати або вчитися в англомовних країнах. Загальна версія підходить тим, хто хоче отримати досвід роботи або чисто для імміграції.

Результати IELTS дійсні два роки. Академічна і загальна версії екзамена відрізняються змістом, але мають однакову структуру. Тест ділиться на Listening (аудіювання) (40 хвилин), Reading (читання) (60 хвилин) і Writing (письмо) (60 хвилин). Разом з балами видається також рівень: від "Expert User" (вільне володіння) за найвищий результат до "Non User" (не володіє) за найнижчий.

PTE: Новый Pearson Test of English (PTE) запустили в жовтні 2009 року. Його основні відмінності від TOEFL такі:

-- автоматизована перевірка мови і письма, що забезпечує послідовне і точне оцінювання;

-- до результатів, які відправляють до приймальних комісій університетів по всьому світу, додається запис промови учасника з частини "Мовлення"

-- різноманітна постановка питань: заповнення пропусків, з'єднання об'єктів, вибір декількох варіантів відповіді в одному питанні;

Як і TOEFL, так і тест PTE перевіряє ваші знання в усіх чотирьох секторах: читання, письмо, аудіювання та говоріння.

TOEIC: TOEIC - це абревіатура від Test of English for International Communication. На офіційному сайті тесту написано: «TOEIC - це тест англійської мови, який розроблений спеціально для перевірки навичок повсякденної англійської у людей, які працюють в міжнародному середовищі». Система оцінювання така, що за тест можна отримати від 10 до 990 балів. Сам іспит триває дві години, включає завдання на множинний вибір, аудіювання та читання.

За результатами іспиту TOEIC видають сертифікати різних кольорів, які позначають різний рівень кваліфікації. У 2006 році розробили нову версію TOEIC зі збільшеним часом на проходження секції «читання» і зі специфікацією для британської, новозеландської і австралійської англійської (попередній тест був адаптований тільки для американської англійської).

Нагадаємо, вчені довели, що оволодіти англійською мовою можна навіть під час сну.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

13:35
Uber оголосив про припинення роботи в Барселоні.
13:24
Витік газу стався у квартирі багатоповерхового будинку. Загинуло семеро людей.
22:58
У трьох штатах через негоду оголосили режим надзвичайного стану.
20:25
Одна людина загинула, ще 6 дістали поранення.
20:19
На узбережжі Франції знайшли декілька подушок від сидінь літака Piper Malibu, який зник над Ла-Маншем 22 січня.
17:35
Американський регулятор навряд чи ризикне підвищити ключову ставку.
07:57
У Північній Ірландії ураган "Доріс" став причиною отриманих ушкоджень декількох дерев на алеї, де знімали відомий серіал "Гра престолів".
07:36
Відео, на якому видно момент вибуху в житловому будинку у Гаазі, що стався в неділю, 27 січня, з'явилося в Інтернет.
07:12
У китайській провінції Хунань стратили чоловіка, якого засудили за вбивство 15 осіб.
00:48
Директор Нацрозвідки США Ден Коутс у вівторок, 29 січня, заявив, що напружені відносини між Вірменією та Азербайджаном через ситуацію навколо Нагірного Карабаху здатні стати причиною великомасштабного конфлікту, до якого може бути залучена і Росія.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.