Незабаром у Польщі стартує сезон передсвяткових знижок

10 Листопад, 2016 - 17:50

Започаткована в США, Чорна П’ятниця, або ж день шалених акцій, знижок та розпродажів, віднедавна стала червоним днем шопінг-календаря у  більшості європейських країн.

Не винятком є і сусідня нам Польща, де Black Friday набирає все більше популярності і стає чи не улюбленим днем у році для здійснення закупів.

Традиційно ця акція проходить в останню п’ятницю листопада і розпочинає сезон передноворічних розпродажів. Цьогоріч шалених знижок в Польщі можемо очікувати з 25 листопада, повідомляє vsetutpl.com.

З кожним роком акції з нагоди Чорної П`ятниці в Польщі стають все привабливішими, а знижки  все суттєвішими. Розпродаж поширюється на різноманітні категорії товарів. У Чорну П’ятницю (Black Friday, Czarny Piątek) в Польщі із великою знижкою можна купити все: від побутової техніки до косметичних засобів і продуктових товарів.

Розпродаж з приводу Чорної П’ятниці підтримує більшість польських торгових марок та мереж. Минулоріч польські магазини пропонували знижки від 20% до 50%, а подекуди акційні товари можна було придбати навіть на 70% дешевше. 

Інколи знижки діють не лише в Чорну П’ятницю, але й впродовж всього наступного вікенду. Тож ви матимете шанс купити бажані товари в Польщі за зниженою ціною також 27 та 28 листопада.

Звертаємо вашу увагу, що в так званому Czarnym Piątku беруть участь також інтернет-магазини Польщі.

Як правило, у Чорну П`ятницю торгові центри, супермаркети та магазини Польщі, які пропонують знижки, працюють довше, аніж зазвичай, тому можемо сподіватися, що і 25 листопада 2016 року вони змінять свій звичний графік і зачинятися будуть на кілька годин пізніше.

Наразі точний перелік торгових галерей та магазинів Польщі, а також список товарів, знижки на які діятимуть 25 листопада, невідомий. Однак експерти кажуть: акція охопить усі найпопулярніші торгові мережі Польщі.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.