Українці Стокгольма започаткували унікальний музичний проект: як долучитись

10 Листопад, 2016 - 12:43

12 листопада українців у Швеції запрошують стати учасником музичного проекту, який в оригінальний спосіб популяризуватиме українську музику. Хор української сучасної музики діє у Стокгольмі. Долучитись до занять запрошують всіх охочих. І обіцяють - це буде нестандартно!

"Забудь про негативні стереотипи пов'язанні з хоровим співом: важкий шкільний досвід чи шароварний кіч на радіохвилях, - повідомляють організатори події у Facebook. - Долучись до виконання академічної української музики (також contemporary) і каверів улюблених гуртів.

Вік і музична освіта не мають значення, тільки музичний слух і бажання співати. Завдяки тобі маловідоме українське музичне мистецтво отримає живе звучання і визнання в Швеції, а ти станеш частиною культурного життя Стокгольму.

Відомо, що виконання живої музики є найкращим антидепресантом від довгих і холодних вечорів в Стокгольмі. Свята наближаються і ми починаємо з українських колядок, традиційних і сучасних. Приходь!" 

Художній керівник хору - фаховий піаніст, органіст і клавесиніст, отримав ступінь бакалавра (ВМК КДАМ) як виконавець і вчитель, і  є лауреатом міжнародних піаністичних конкурсів. Зараз працює органістом і регентом в римо-католицькій парафії під Стокгольмом і також вчить музики в Любліні.

Учасники хору збираються по суботах о 18.00 в Demokratipiloterna | Dynamo | Södermannagatan 38.

Фото: Facebook-сторінка події

Реклама

Читайте також:

тема

Звучить смішно, але роки тому в Києві я взяла за звичку носити з собою хусточки (раптом нежить), пляшечку з рідким милом та засіб для дезінфекції рук (у громадських вбиральнях мо
Британський парламент повинен знову порушити питання про визнання Голодомору геноцидом, кажуть британські депутати.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.