Народжуваність у Польщі стрімко зростає

6 Листопад, 2016 - 21:23

Головне управління статистики Польщі оприлюднило демографічні показники за перше півріччя 2016 року. Цифри приємно тішать поляків – вперше за останні роки помітно зростає народжуваність, пише видання wpolityce.pl, передає Наш вибір.

Отже, за 6 місяців цього року в Польщі народилось 186 дітей, що на 4 тисячі більше, аніж за аналогічний період минулого року (181,1 тисяча). Примітно, що й зросла кількість шлюбів у країні. Якщо у першому півріччі 2015 року було зареєстровано 68,8 тисяч, то у 2016-му – 73 тисячі, тобто на 4,2 тисячі більше. Варто додати, що зменшилась і кількість розлучень – за перших 6 місяців у 2014 році їх було зареєстровано 43,4 тисячі, у 2015-му – 35,9 тисяч і в 2016-му вже 32,5 тисячі.

Натомість статисти констатують, що смертність й надалі переважає народжуваність у Польщі (хоча показники зменшились в порівнянні з минулим роком на 6 тисяч) і за півроку кількість населення країни зменшилась на 10 тисяч.

У повідомленні зазначають, що позитивні тенденції з народжуваністю у країні будуть спостерігатись й надалі, а отже демографічна криза не загрожує Польщі. Адже, за словами експертів, урядові програми сприяють економічному розвитку країни, а також націлені на підтримку молодих сімей та збільшенню заробітної плати.

Нагадаємо, у Польщі жорстоко побили українця, прийнявши його за росіянина.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.