Святослав Вакарчук звернувся до українців, які навчаються за кордоном

5 Листопад, 2016 - 19:35

Відомий український співак, лідер гурту "Океан Ельзи" записав мотивуюче звернення до усіх українців, які навчаються за кордоном чи обирають шлях у житті. Відео опублікували SEED Grant.

У відео Святослав Вакарчук наводить два приклади.

"Колись, коли я закінчував університет, у мене було два вибори: продовжувати навчання за кордоном, зокрема в одному з американських університетів робити PhD-програму з фізики, чого я дуже хотів і дуже прагнув, або залишатися в Україні в невідомості, але почати займатися тією справою, яка колихала моє серце — музикою, — каже Вакарчук. — Всі мене відговорювали від другого. Всі хотів, аби я зробив перше, але я зробив друге.

Як показує досвід, я не знаю, можливо, я став би хорошим вченим, але я став, мені здається, непоганим музикантом.

Другий приклад — це приклад нашого піаніста і гітариста, вони обоє з Сербії, але приїхали в Україну і стали музикантами найпопулярнішого українського гурту.

Про що ці два приклади говорять? Безумовно, просто і безпечно і достатньо передбачувано вибирати собі дорогу, в якій ви добре знаєте наслідки, і в якій ви добре знаєте, що вас чекає завтраю. Це дає мінімум ризиків. Це дає гарантовану стабільність. Але це також дає передбачувану посередність".

В результаті Вакарчук закликає не боятися великих труднощів, не боятися ризикувати. бо лише тоді можна бути на крок попереду.

"Не бійтеся робити собі викликів", — каже Вакарчук.

"Сьогодні саме ви, маючи західну освіту, маючи бажання щось робити, маючи чисте сумління і патріотизм, але такожі  знання, і навички, які ви отримали закордоном, саме в Америці, ви можете бути кращими серед рівних", — підсумовує музикант.

Нагадаємо, обрано країну, де найкраще бути іноземним студентом.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.