Українець отримав одну з найвищих нагород уряду Японії

4 Листопад, 2016 - 12:48

Уряд Японії ухвалив рішення нагородити Орденом Вранішнього Сонця, Золота та Срібна Зірка Миколу Кулініча, чинного Посла України в Австралії, колишнього Посла України в Японії. Про це повідомляє Посольство України в Австралії.

Орден з поетичною назвою «Сонця, що сходить» (Вранішнього сонця) із золотою та срібною зірками – це другий ступінь першої в історії Японії найвищої державної нагороди, заснованої за наказом Імператора Мейдзі в 1876 році.

                                                 

За рішенням Уряду Японії таким орденом нагороджують за визначні досягнення в сфері міжнародних відносин, популяризацію японської культури, захисту навколишнього середовища.

Нашого посла нагороджено «За особистий внесок у розвиток дружніх відносин і взаєморозуміння між Японією та Україною».

Як ви знаєте, Микола Кулініч двічі представляв нашу державу у Посольстві України в Японії, а з 2006 по 2013 рік був Главою українського дипломатичного представництва у країні Вранішнього сонця.

Як відзначається у повідомлення імператорського двору: «Пан Кулініч один з найбільш видатних експертів з питань Японії в Міністерстві закордонних справ України».

Оскільки наразі Микола Кулініч обіймає посаду Посла України в Австралії, церемонія нагородження пройде в Канберрі найближчим часом.

Довідково: Одним з перших кавалерів ордену, в перший рік його заснування, став відомий французьский правник Гюстав Еміль Буассонад, який брав безпосередню участь в укладенні першого цивільного кодексу Японії.

А у 1884 році ним став Хорас Кепрон – відомий американський меценат, поціновувач японського мистецтва, колекція якого є окрасою Смітсонівського музею у Вашингтоні.

У 2015 році Орденом нагороджено знаменитого італійського диригента Рікардо Муті
Серед дипломатів такої честі удостоєний Постійний представник США в Організації Економічного Співробітництва та Розвитку Констанс Морелла.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.