Як українська кераміка підкорює Китай (ФОТО)

2 Листопад, 2016 - 12:04

26 жовтня в місті Фупін (Fuping Pottery Art Village), Китай, відбулося урочисте відкриття павільйону української кераміки в Міжнародному музеї художньої кераміки.

Вперше українська керамічна школа була представлена на резиденції Ceramic Art Residency Program of the FuLe International Ceramic Art Museums (FLICAM), результатом якої і стала перманентна експозиція українських керамічних творів у Піднебесній. Для участі у проекті організатори запросили п’ятьох українських митців: Юрія Мусатова, Марту Бережненко, Лізу Портнову, Андрія Кириченко, Наталію Зубань, повідомляє artukraine.com.ua.

Тут і далі – фото Андрія Кириченка

"Цього року збулася ще одна моя мрія – відкрили  музей української кераміки в Фупіні. Це надзвичайно велика подія для керамічного мистецтва України. Постійна експозиція керамічних робіт розташована в павільйоні Східноєвропейської  кераміки. Маю надію, що наступного року музей поповниться керамікою й інших українських митців", – ділиться своїми враженнями один із учасників Юрій Мусатов.

Українські керамісти впродовж місячного перебування в резиденції створили понад 70 об’єктів для постійної експозиції у новоствореному павільйоні.

"Сьогодні вкрай необхідно розвивати бренд професійної української кераміки як в Україні, так і за її межами. Важливою є демонстрація досягнень наших керамістів, оскільки вони створюють об’єкти якості міжнародного рівня, але зазвичай не отримують ні належної оцінки своєї роботи, ні підтримки. Саме тому одним із напрямків діяльності Фонду є сприяння творчості авторів та поступова популяризація української кераміки на міжнародному ринку сучасного мистецтва", – відзначає директор благодійного фонду Sky Art Foundation Юлія Островська.

FuLe International Ceramic Art Museums (FLICAM) належить до Fuping Pottery Art Village (FPAV) та спрямований на популяризацію сучасної кераміки в Китаї та світі. Його ідея полягає у створенні музею світової сучасної кераміки, що складається з павільйонів, присвячених мистецтву кераміки різних країн світу. У складі музею представлено кераміку 21 країни, а цього року до них приєдналася і Україна.

Читайте також:

тема

Якщо вам необхідно вивчити або удосконалити китайську мову, це можна зробити вдома завдяки відеоурокам онлайн.
Починаючи від іноземних покупців, що бездумно скуповують нерухомість, до молодих сімей, які намагаються виростити дітей в квартирі на верхньому поверсі багатоповерхівки, канадськ

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.