Сільськогосподарські працівники-іммігранти Канади розповіли про нелюдські умови праці

16 Жовтень, 2016 - 16:00

Більше місяця в Канаді тривав марш сільськогосподарських працівників-іммігрантів з гаслами проти несправедливості міграційної програми SAWP. Головна вимога протестувальників - "Ми хочемо постійний імміграційний статус вже зараз!".

Мітингом в Оттаві завершилося історична хода канадських іммігрантів, що почалася 3 вересня цього року в Лімінгтоні. Сільськогосподарські працівники-мігранти пройшли в цілому 1 500 кілометрів по Канаді і завершили свій хід в столиці, пише Immigrant.today.

Мітингувальники зупинялися в містах і населених пунктах по всій південній частині провінції Онтаріо. Працівники ділилися не тільки своїми вимогами, але особистими історіями експлуатації, а також несправедливістю федеральної програми для сезонних сільськогосподарських працівників (SAWP).

Вони влаштовували дискусії, форуми та кінопокази, щоб пролити світло на експлуататорські умови праці сезонних працівників.

В рамках імміграційних програм в Канаді працюють більше 30 000 сільськогосподарських робітників з районів Карибського басейну, Мексики і Південно-Східної Азії. Часто вони стикаються з порушеннями прав людини. Вони звільняються від основних провінційних стандартів зайнятості, в тому числі мінімальної заробітної плати, відпускних та годин роботи.

Їх дозволи на роботу прив'язані до одного роботодавця, який має необмежену владу по відношенню до них. Працівники часто змушені платити, щоб жити в жалюгідних житлових умовах, мають обмежений доступ до медичного обслуговування. Крім того, вони піддаються расизму і утисків. Деяких працівників звільняють і відправляють назад додому, після отриманих виробничих травм. Буває, що працівники під час роботи отримують фатальні травми і вмирають після повернення додому. Іншими словами, це праця, яка приносить програмі SAWP погану славу "сучасного рабства".

Працівники-іммігранти роз'яснювали, чому Канаді необхідні тимчасові трудові мігранти, які виконують роботу, на яку не погоджуються більшість канадців. Вони підкреслювали, що допомагають годувати канадських жителів і їх сім'ї, в той час як власні сім'ї вони залишають на батьківщині.

На думку експертів, тільки через отримання негайного статусу постійної імміграції працівники-мігранти можуть дійсно отримати доступ до всіх обов'язкових в Канаді і пільг та захисту трудових прав. Нинішній марш трудових мігрантів покликаний звернути увагу простих канадців і уряду на недоліки в імміграційній системі Канади, розроблену ще в 1970-х роках. І треба підкреслити, що марш іммігрантів отримав значну підтримку і тепло канадських жителів.

Нагадаємо, у Канаді зафіксовано рекордний показник позбавлення громадянства.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

13:35
Uber оголосив про припинення роботи в Барселоні.
13:24
Витік газу стався у квартирі багатоповерхового будинку. Загинуло семеро людей.
22:58
У трьох штатах через негоду оголосили режим надзвичайного стану.
20:25
Одна людина загинула, ще 6 дістали поранення.
20:19
На узбережжі Франції знайшли декілька подушок від сидінь літака Piper Malibu, який зник над Ла-Маншем 22 січня.
17:35
Американський регулятор навряд чи ризикне підвищити ключову ставку.
07:57
У Північній Ірландії ураган "Доріс" став причиною отриманих ушкоджень декількох дерев на алеї, де знімали відомий серіал "Гра престолів".
07:36
Відео, на якому видно момент вибуху в житловому будинку у Гаазі, що стався в неділю, 27 січня, з'явилося в Інтернет.
07:12
У китайській провінції Хунань стратили чоловіка, якого засудили за вбивство 15 осіб.
00:48
Директор Нацрозвідки США Ден Коутс у вівторок, 29 січня, заявив, що напружені відносини між Вірменією та Азербайджаном через ситуацію навколо Нагірного Карабаху здатні стати причиною великомасштабного конфлікту, до якого може бути залучена і Росія.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.