У Москві попри всі негаразди таки запрацювала українська школа (ФОТО)

15 Жовтень, 2016 - 12:10

У Москві розпочався новий навчальний рік в Українській недільній школі ім. Павла Поповича. Святкові заходи відбулися у приміщенні Національного культурного центру України. Це той самий центр, роботу якого Росія заблокувала у серпні.

Розпочався святковий урок з вітального слова директора НКЦУ В. Іонова, який вперше відкривав школу, пишуть Стожари.

Радник посольства України в РФ Альберт Черніюк передав вітання від усього колективу посольства з побажаннями творчого натхнення, наснаги, успіхів і здоров’я.

"Сьогодні і школа, і Культурний центр – це "вогник української культури", – підкреслив Віктор Мироненко, викладач школи з багатолітнім досвідом.

Музична святкова програма у цей день була різножанровою: українські пісні, поезія, гуморески, народні забави, майстер класи з танцю малечі від старших вихованців.

Нагадаємо, 11 березня російські радикали напали на Національний культурний центр України у Москві. Було зірвано та спалено державний прапор України.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

13:15
В Румунії чоловік знайшов у купленій на сайті вживаній шафі 95 тисяч євро і негайно повернув гроші власнику
13:00
У Кремлі запропонували називати обмежувальні заходи Заходу проти Росії не санкціями, а рестрикціями
12:30
Більше семи тисяч знищених будинків, сотні квадратних кілометрів випаленої території, понад чотири десятки людських життів. Такі результати природної пожежі у США. І вона ще триває.
11:25
Міністр оборони Норвегії Франк Бакке-Єнсен заявив, що Росія, можливо, стоїть за втручанням в роботу системи навігації GPS під час недавніх військових навчань НАТО Trident Juncture
10:25
В Ірані в рамках боротьби з економічною злочинністю стратили двох людей за економічні правопорушення
09:55
Унаслідок заворушень у колонії в Таджикистані, яке сталося 7 листопада, загинули щонайменше 50 в'язнів
09:24
США готові до протистояння у "холодній війні" з Китаєм, якщо він не змінить своєї політики в економічній, військовій та зовнішньополітичній сферах
08:49
Природна пожежа,що вирує в американському окрузі Бьютт на півночі Каліфорнії, є не тільки найбільшою за кількістю жертв, а й найбільш руйнівною в історії цього штату
07:24
У місті Джокьякарта (Індонезія) перекинулися кілька кабінок колеса огляду.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.