Італію охопила хвиля протестів проти війни Путіна в Україні (ФОТО)

14 Жовтень, 2016 - 14:45

У Римі у рамках другої світової акції «Зупинити війну Путіна в Україні» 13 жовтня відбувся мітинг-протест, повідомляє Радіо Свобода.

Під стінами Колізею та біля арки Костянтина зібралися півсотні активістів української спільноти з антивоєнними гаслами й національною символікою.

Демонстранти оголосили вимоги нинішньої акції: вивести з території України всі окупаційні війська Росії, звільнити українських в’язнів, яких незаконно утримують у Росії та Криму i посилити спостережну місію ОБСЄ, зробивши її цілодобовою. Пояснюючи італійською та англійською мовами історію і наслідки війни на Донбасі, учасники мітингу звернулися до всіх небайдужих підписати міжнародну петицію до світових лідерів, де мовиться про згадані вимоги.

«Світові медіа нині майже не висвітлюють збройний конфлікт в Україні, але гібридна війна, започаткована лідером Кремля, там щоденно триває вже другий рік», – мовиться у листівках для іноземців із гаслом: «Stop Putin’s War in Ukraine!».

Під час римської акції відбулися флеш-моби, один з яких присвятили місії спостерігачів ОБСЄ. На думку демонстрантів, міжнародні спостерігачі закривають очі на воєнні злочини і діють, як маріонетки в руках президента Росії Володимира Путіна.

«Нинішню акцію протесту ми провели у символічному місці у Римі – біля Колізею та арки Костянтина. Ці історичні монументи Вічного міста свідчать про минулі війни і перемоги, тож, сподіваємося наша акція призведе до остаточної перемоги України», – сказала Олеся Татарин, співголова асоціації «Італія-Україна. Майдан». Демонстрацію підтримав також Конгрес українців Італії.

Зазначимо, у багатьох країнах Євросоюзу, а також у США, Канаді відбудуться громадські акції на підтримку України під гаслом "Стоп, Путін! Стоп війна!" Учасники протесту планують пікетувати дипломатичні місії Росії, а також урядові будівлі у країнах проживання, щоб привернути увагу політиків і дипломатів до загострення ситуації на сході України.

Нагадаємо, українці у Великій Британії висловили стурбованість повідомленнями про візит патріарха Кіріла до Великої Британії та його зустріч з Королевою Єлизаветою ІІ.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.