Заклик зупинити Путіна завтра звучатиме у 60 країнах світу

13 Жовтень, 2016 - 21:47

Завтра світ сколихне хвиля українських протестів. Понад 60 країн світу озвучать гасло "Стоп Путін" і три вимоги до російського президента. Протестну акцію української діаспори підтримають громади із країн Євросоюзу, а також у Китаї, США, Канаді, Австралії...

Учасники протесту планують пікетувати дипломатичні місії Росії, а також урядові будівлі у країнах проживання.

Як повідомляв раніше СВІТUA, під час акції "Stop Putin's War In Ukraine 2.0" озвучать три вимоги:

1. Вивести з території України всі російські окупаційні війська, а також повернути назад в Росію всю зброю та воєнну техніку.

2. Посилити (збільшити) спостережну місію ОБСЄ до 24 годин на добу сім днів на тиждень, та допустити місію ОБСЄ до частини українсько-російського кордону який Україна тимчасово не контролює - адже російсько-сепаратиські війська припиняють атаки тільки тоді, коли спостерігачі ОБСЄ присутні на фронті.

3. Звільнити громадян України, які незаконно утримуються під арештом - як на території Росії, так і в Криму - за політично мотивованими і сфабрикованими звинуваченнями.

Читайте також:

тема

Якщо вам необхідно вивчити або удосконалити китайську мову, це можна зробити вдома завдяки відеоурокам онлайн.
Починаючи від іноземних покупців, що бездумно скуповують нерухомість, до молодих сімей, які намагаються виростити дітей в квартирі на верхньому поверсі багатоповерхівки, канадськ

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.