Заклик зупинити Путіна завтра звучатиме у 60 країнах світу

13 Жовтень, 2016 - 21:47

Завтра світ сколихне хвиля українських протестів. Понад 60 країн світу озвучать гасло "Стоп Путін" і три вимоги до російського президента. Протестну акцію української діаспори підтримають громади із країн Євросоюзу, а також у Китаї, США, Канаді, Австралії...

Учасники протесту планують пікетувати дипломатичні місії Росії, а також урядові будівлі у країнах проживання.

Як повідомляв раніше СВІТUA, під час акції "Stop Putin's War In Ukraine 2.0" озвучать три вимоги:

1. Вивести з території України всі російські окупаційні війська, а також повернути назад в Росію всю зброю та воєнну техніку.

2. Посилити (збільшити) спостережну місію ОБСЄ до 24 годин на добу сім днів на тиждень, та допустити місію ОБСЄ до частини українсько-російського кордону який Україна тимчасово не контролює - адже російсько-сепаратиські війська припиняють атаки тільки тоді, коли спостерігачі ОБСЄ присутні на фронті.

3. Звільнити громадян України, які незаконно утримуються під арештом - як на території Росії, так і в Криму - за політично мотивованими і сфабрикованими звинуваченнями.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.