У Британії пропонують запровадити так звані регіональні візи

30 Жовтень, 2016 - 17:33

У столиці Британії пропонують запровадити "регіональні" візи для мігрантів після виходу Великобританії з ЄС, повідомляє immigrant.today.

Муніципальна влада Лондона повідомила, що гнучка регіональна візова система може допомогти підприємствам заповнювати місцевий дефіцит фахівців і "ефективніше інтегрувати мігрантів в суспільство".

У доповіді представлені дві можливі моделі для регіональної системи, де в обох випадках Міністерство внутрішніх справ буде тримати все на загальному контролі.

Перша модель полягає в тому, що місцеві підприємства будуть повідомляти своїм місцевим органам влади про дефіцит фахівців. Місцеві органи влади надаватимуть рекомендації UK Visas and Immigration (UKVI), який потім буде видавати ряд регіональних віз для кожного підприємства відповідно до рекомендацій місцевих органів влади. Компанії повинні будуть показати докази того, що вони намагалися знайти працівника на місцевому та національному ринку праці.

Друга модель дозволить UKVI використовувати галузевих експертів, в поєднанні з регіональною інформацією, щоб обговорити реальний дефіцит робочої сили. Вони будуть схвалювати низку регіональних віз і передавати їх відповідним роботодавцям.

Мігранти, які претендують на регіональну візу, могли б подати заявку на короткострокову візу до 12 місяців або довгострокову візу на три роки з можливістю продовження до шести років.

Після шести років мігранти можуть отримати постійне місце проживання. Кандидати могли б орендувати або купити житло в регіоні, де вони б працювали, і потенційно поміняти роботодавця або регіон.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

13:35
Uber оголосив про припинення роботи в Барселоні.
13:24
Витік газу стався у квартирі багатоповерхового будинку. Загинуло семеро людей.
22:58
У трьох штатах через негоду оголосили режим надзвичайного стану.
20:25
Одна людина загинула, ще 6 дістали поранення.
20:19
На узбережжі Франції знайшли декілька подушок від сидінь літака Piper Malibu, який зник над Ла-Маншем 22 січня.
17:35
Американський регулятор навряд чи ризикне підвищити ключову ставку.
07:57
У Північній Ірландії ураган "Доріс" став причиною отриманих ушкоджень декількох дерев на алеї, де знімали відомий серіал "Гра престолів".
07:36
Відео, на якому видно момент вибуху в житловому будинку у Гаазі, що стався в неділю, 27 січня, з'явилося в Інтернет.
07:12
У китайській провінції Хунань стратили чоловіка, якого засудили за вбивство 15 осіб.
00:48
Директор Нацрозвідки США Ден Коутс у вівторок, 29 січня, заявив, що напружені відносини між Вірменією та Азербайджаном через ситуацію навколо Нагірного Карабаху здатні стати причиною великомасштабного конфлікту, до якого може бути залучена і Росія.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.