Що поляки цінують найбільше в житті, – опитування

22 Жовтень, 2016 - 20:30

Добре самопочуття та міцне здоров’я, на думку поляків, є одним з найбільш важливих життєвих цінностей. Більше цінують у Польщі тільки одне – родинне щастя. Саме такі дані опитування, проведеного CBOS, інформує видання wpolityce.pl, передає Наш вибір.

Результати дослідження доволі цікаві. Зважаючи на те, що міцне здоров’я у поляків в пріоритеті, поряд з цим 88% опитуваних не займаються спортом на професійному рівні, 58% ніколи або майже ніколи не виконують навіть найменших фізичних навантажень – гімнастики чи аеробіки і 37% відповіли, що взагалі не займаються жодними активностями – бігом, плаванням, їздою на велосипеді чи ігровими видами спорту.

Окрім цього, більше половини опитаних поляків (51%) зізнається, що не приймає вітамінів чи інших препаратів для зміцнення імунної системи, а чверть – не відвідує стоматолога з профілактичною метою. Майже кожен п’ятий дорослий поляк не ходить пішки більше години протягом дня.

Як зазначено у дослідженні CBOS, 25% опитуваних щодня палять сигарети, трохи менша частина респондентів (23%) хоча б раз на день піддається впливу стресових ситуацій, а також один з семи (14%) щодня вживає солодкі газовані напої. Майже половина респондентів (49%) принаймні один раз в тиждень спить менше шести годин, а майже кожен другий хоча б раз в тиждень їсть перед сном. А ще кожен четвертий опитаний (26%) хоча б раз в тиждень харчуються нездоровою їжею з фаст-фуд ресторанів та вживає міцні алкогольні напої.

Втім, незважаючи на таке ставлення до свого здоров’я, більшість поляків, згідно з результати анкетування, задоволені станом свого самопочуття – 55%. Оцінюють його добре 13%, невдоволення висловило усього 9% опитуваних, а 36% кажуть, що їх здоров’я посереднє – ані добре, ані погане.

Найбільшою цінністю в житті поляків, окрім здоров’я, є родинне щастя, спокій та чесне життя. До топ-списку ще потрапили такі цінності, як: повага до людей, добра робота, релігійна віра, можливість висловлювати свої думки та погляди, освіта та матеріальний достаток.

Нагадаємо, експерт розповіла про зв'язок між знищенням українських пам'яток у Польщі і російською спецслужбою.

Читайте також:

тема

Якщо вам необхідно вивчити або удосконалити китайську мову, це можна зробити вдома завдяки відеоурокам онлайн.
Починаючи від іноземних покупців, що бездумно скуповують нерухомість, до молодих сімей, які намагаються виростити дітей в квартирі на верхньому поверсі багатоповерхівки, канадськ

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.