Що поляки цінують найбільше в житті, – опитування

22 Жовтень, 2016 - 20:30

Добре самопочуття та міцне здоров’я, на думку поляків, є одним з найбільш важливих життєвих цінностей. Більше цінують у Польщі тільки одне – родинне щастя. Саме такі дані опитування, проведеного CBOS, інформує видання wpolityce.pl, передає Наш вибір.

Результати дослідження доволі цікаві. Зважаючи на те, що міцне здоров’я у поляків в пріоритеті, поряд з цим 88% опитуваних не займаються спортом на професійному рівні, 58% ніколи або майже ніколи не виконують навіть найменших фізичних навантажень – гімнастики чи аеробіки і 37% відповіли, що взагалі не займаються жодними активностями – бігом, плаванням, їздою на велосипеді чи ігровими видами спорту.

Окрім цього, більше половини опитаних поляків (51%) зізнається, що не приймає вітамінів чи інших препаратів для зміцнення імунної системи, а чверть – не відвідує стоматолога з профілактичною метою. Майже кожен п’ятий дорослий поляк не ходить пішки більше години протягом дня.

Як зазначено у дослідженні CBOS, 25% опитуваних щодня палять сигарети, трохи менша частина респондентів (23%) хоча б раз на день піддається впливу стресових ситуацій, а також один з семи (14%) щодня вживає солодкі газовані напої. Майже половина респондентів (49%) принаймні один раз в тиждень спить менше шести годин, а майже кожен другий хоча б раз в тиждень їсть перед сном. А ще кожен четвертий опитаний (26%) хоча б раз в тиждень харчуються нездоровою їжею з фаст-фуд ресторанів та вживає міцні алкогольні напої.

Втім, незважаючи на таке ставлення до свого здоров’я, більшість поляків, згідно з результати анкетування, задоволені станом свого самопочуття – 55%. Оцінюють його добре 13%, невдоволення висловило усього 9% опитуваних, а 36% кажуть, що їх здоров’я посереднє – ані добре, ані погане.

Найбільшою цінністю в житті поляків, окрім здоров’я, є родинне щастя, спокій та чесне життя. До топ-списку ще потрапили такі цінності, як: повага до людей, добра робота, релігійна віра, можливість висловлювати свої думки та погляди, освіта та матеріальний достаток.

Нагадаємо, експерт розповіла про зв'язок між знищенням українських пам'яток у Польщі і російською спецслужбою.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

19:28
Трамп заявив про можливість швидкого укладення торговельної угоди з Китаєм.
18:27
Кріштіану Роналду пішов на угоду зі слідством у справі про податкове шахрайство з його боку.
17:59
Раніше повідомлялося про трьох загиблих.
17:53
Кілька сотень людей, одягнених у жовті жилети, вийшли в п'ятницю на вулиці Тель-Авіва та Єрусалима.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.