Українці Італії і досі не можуть отримати 500 євро культурного бонусу, обіцяного Урядом

20 Жовтень, 2016 - 18:50

Згідно Закону про стабільність італійцям та іноземцям, яким виповнилося вісімнадцять років, в Італії повинні виплачувати "культурний бонус": йдеться про 500 євро, які можна витратити на книги, фільми, музеї і театри. Незважаючи на те, що виплата бонусу повинна була початися ще 15 вересня, молодь до цього часу субсидію отримати не може, пише Українська газета з посиланням на stranieriinitalia.it.

Веб-сторінка 18app.it, призначена для реєстрації, все ще знаходиться в бета-версії. Вона дозволяє реєструватися лише учасникам програми (кінотеатрам, бібліотекам і т.д.), де молодь зможе витратити субсидію.

Після місяця невизначеності в урядовій газеті нарешті був опублікований Указ про бонус для молоді, підписаний секретарем прем'єр-міністра Клаудіо Де Вінченті і міністрами культури і економіки Даріо Франческіні і П'єр Паоло Падоан.

В указі йдеться, що 500 € буде можна отримати, зареєструвавшись через сайт 18app.it; гроші будуть видавати у формі електронних чеків з ідентифікаційним кодом, які потрібно буде використовувати до 31 грудня 2017 роки для покупки "квитків в театр і кіно на вистави та концерти; книги; квитки й абонементи в музеї, квитки на виставки та культурні заходи, відвідування пам'яток, галерей і природних парків".

Постанова набуде чинності тільки з 1 листопада 2016 року. Таким чином, чекати 500 євро раніше цього терміну не варто.

Нагадаємо, у серці Італії з фонтану забило червоне вино.

Реклама

Читайте також:

тема

Вона -- розлучена серіальна актриса, він -- найскандальніший принц сучасності. Ці заручини обговорює увесь світ!
Місцева поліція не виявляє особливого бажання розслідувати інцидент.
У Польщі вже більше місяця шукають зниклого українця, який працював у пекарні в місті Серпц, розташованому за сотню кілометрів від Варшави.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.