Мешканців однієї з найбагатших країн світу вражають українським мистецтвом (ФОТО)

20 Жовтень, 2016 - 13:45

18 жовтня ц.р. у столиці Катару м. Доха  за сприяння Посольства України та у взаємодії з українською арт-агенцією New Visions Production було відкрито виставку українського мистецтва, присвячену святкуванню 25-ї річниці Незалежності України, передає Міністерство закордонних справ України.

На ній були представлені роботи понад 10 вітчизняних художників з різних регіонів України.

На церемонії відкриття були присутні представники керівництва культурологічного містечка KATARA, на території якого проходить згадана виставка, глави дипломатичних місій, члени дипкорпусу, журналісти, поціновувачі мистецтва з числа жителів Катару, а також наші співвітчизники.

З вітальним словом виступив Посол України у Державі Катар Євген Микитенко, який відзначив важливість зміцнення культурно-гуманітарного співробітництва як важливої складової всебічного розвитку міждержавних відносин України з Катаром. Виставка робіт українських художників триватиме з 18 по 30 жовтня.

Захід викликав великий інтерес з боку місцевих діячів культури і мистецтва, а також широко висвітлюється провідними ЗМІ Катару.  

В офіційній церемонії відкриття виставки взяли також участь співробітники Посольства України в Катарі. 

Нагадаємо, нещодавно ми писали, як вчаться діти українських іммігрантів Катару.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.