У цій школі в Мексиці розповідають про УПА та війну з Росією

17 Жовтень, 2016 - 20:55

У місті Гвадалахара відбулось відкриття нового навчального року в так званій "Маленькій школі". Це українська школа у Мексиці! 

Старт навчання приурочили до відзначення свята Покрову Богоматері, Дня Козацтва та Дня захисника України, повідомляє global-ukraine-news.org.

Зустріч пройшла у теплій та дружній атмосфері. Українські активісти підготували для учнів школи подорож сторінками історії України, а також цікаву розповідь про святкування українцями Покрови, про козаків та їх звичаї і традиції. Довідались діти і про УПА та теперішню війну з Росією.

"Тема досить непроста, але ми готувалися сумлінно і урок видався дуже насиченим! Діти були уважними і брали  участь в проведенні заняття. До речі, із цікавістю слухали і дорослі учасники зустрічі. Урок провели двома мовами — українською і іспанською. А потім пригощалися смаколиками — мали пікнік із салом, і домашньою українською ковбаскою. Свято видалося на славу!", — розповідає активістка української громади у Гвадалахарі Тетяна Масон.

"Маленька школа" української громади в Гвадалахарі (Мексика), була заснована, як і сама громада, рік тому. А перший пізнавальний урок був проведений у вересні минулого року. Відтоді допитливі учні збираються на такі пізнавальні уроки щомісяця. 

До речі,  Гвадалахара - місто у Мексиці, на північному заході Мексиканського нагір'я, розташоване на висоті 1500 метрів над рівнем моря.

Фото: global-ukraine-news.org 

Реклама

Читайте також:

тема

Початок міграції до Об'єднаних Арабських Еміратів закладено наприкінці 1980-х років, коли в країну почали запрошувати спортивних фахівців з Радянського Союзу.
Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.