В країні, де чи не найбільше українських заробітчан, запрацювала українська школа (ФОТО)

30 Вересень, 2016 - 21:39

Діти з усіх околиць позліталися до м. Казерта, де для них гостинно відкрила двері рідна українська школа «Золотоуст». Тут відбулося свято «Першого дзвоника», яке стало п’ятим в історії школи, інформує УГКЦ Італії.

Почесним гостем свята став новопризначений Генеральний консул України в Неаполі - Гамоцький Віктор Сергійович. Він високо оцінив досягнення всіх українців, які, борячись проти течії чужини, бережуть на Півдні Італії своє рідне, острівець українського життя і освіти – Закордонний український навчальний заклад «Золотоуст».

У своєму привітальному слові він зазначив: «Мені з дружиною є дуже приємно бути з Вами, серед Вас. Я усвідомлюю, що це свято стало можливим, завдячуючи Церкві, завдячуючи небайдужим людям, батькам, вчителям, вмотивованим до нових знань дітям. Ми всі пригадуємо слова великого Шевченка: "І чужого научайтесь, і свого не цурайтесь". Тому, дорогі учні, я Вас прошу і закликаю використовувати будь-яку можливість здобувати знання не тільки в італійській школі, але й навчитися отримувати якісні знання тут українською мовою. У Вас гарні висококваліфіковані вчителі, у Вас батьки, які докладатимуть всіх зусиль, щоби Ви отримали якісну українську освіту. Розповідайте своїм одноліткам в італійських школах про Україну, її минуле і сьогодення».

Дирекція школи «Золотоуст» цього року була в Києві на зустрічі за круглим столом з міністром освіти та науки України – Гриневич Л.М., де директори закордонних українських шкіл з 11 країн світу, спираючись на власний досвід, засвідчили, що жоден школяр, який навчається в українському закордонному навчальному закладі, не був залишеним на наступний рік в школі країни свого проживання. Цей факт повністю спростовує нарікання тих, хто вважає, що дітям важко навчатися в двох школах одночасно.

Українська школа за кордоном не тягар, а радше допомога, оскільки в більшості випадків виконує роль "репетитора" на українській мові зі спільних з італійською школою предметах. Досвідчені вчителі школи «Золотоуст» не тільки досконало знають свій предмет, але також стараються використовувати у своїх лекціях те, що учні вивчають з даного предмету в італійській школі. Багато разів ставалося так, що школярі, які, «маніпулюючи» батьками, залишали українську школу, щоби «без українського тягару» займатися навчанням виключно в одній школі. Однак багато хто з них провалили там своє навчання і були залишеними на наступний рік по причині слабких знань.

Українська школа «Золотоуст» І-ІІІ ступенів м.Казерта.

Тел.: 3277984164 – 3208905897 - 3880770713

Адрес: 81100 Caserta, Corso Giannone, 5, Scuola italiana “De Amicis – Da Vinci”

Нагадаємо, як повідомляв СВІТUA, у столиці Казахстану стартує навчання в українській школі.

Читайте також:

тема

Якщо вам необхідно вивчити або удосконалити китайську мову, це можна зробити вдома завдяки відеоурокам онлайн.
Починаючи від іноземних покупців, що бездумно скуповують нерухомість, до молодих сімей, які намагаються виростити дітей в квартирі на верхньому поверсі багатоповерхівки, канадськ

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.