У Відні розробили власну методику викладання української дітям

25 Вересень, 2016 - 16:13

У Відні розпочалось навчання в Українській суботній школі. У перший шкільний день дітки прийшли на уроки у вишиванках, а в руках несли жовті та сині кульки.

"Українська суботня школа у Відні розпочинає свій 7-ий навчальний рік та вітає вже 120 учнів у своїх класах!" - повідомили на офіційній Facebook-сторінці школи. 

У цьому навчальному закладі розробили цікаву методику з вивчення української мови для тих діток, які живуть у двомовних сім'ях і в більшості послуговуються німецькою. Курс “Рідна мова” в Українській суботній школі. Він розрахований на дітей віком від 9 до 12 років, першою мовою спілкування яких є німецька, повідомляє Storinka.at

Під час викладання української вчителі не використовують програму Міністерства освіти, а орієнтуються на розвиток навичок говоріння, письма і читання українською.

Багато працюють над поповненням словникового запасу кожного учня в ігровій формі, через творчі діалоги й монологи, використовуючи сучасні медіа-технології.

"Атмосфера спілкування на заняттях – вільна й невимушена, що сприяє творчому підходу до словотвору й несподіваній інтерпрeтації значень деяких українських слів", - йдеться у повідомленні. 

Реклама

Читайте також:

тема

Чи подобається вам мандрувати автомобілем? Якщо так - сідайте чимшвидше за кермо й вирушайте у подорож Німеччиною!
Порівняно з Україною, витрати на транспорт в Європі деколи дуже боляче б'ють по кишені. 

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.