В невеликій провінції Канади іммігрантам пропонують і роботу, і земельну ділянку

21 Вересень, 2016 - 22:40

Підприємці в канадському селі на острові Кейп-Бретон у Новій Шотландії придумали новий спосіб для заохочення іноземців жити та працювати там. 

Вони пропонують роботу і два акри (80 соток) землі всім, хто готовий переїхати туди на постійне місце проживання, пише immigrant.today. 

Власники The Farmer's Daughter Country Market у селі Уйкокома  повідомили у Facebook, що вони не можуть запропонувати "великі гроші", але можуть запропонувати "багато землі" для іммігрантів.  

Іммігранти отримають два акри землі, якщо вони готові працювати в магазині впродовж п'яти років, обіцяють фермери.

"Ми створили бізнес в центрі Кейп-Бретона, острова, багатого на робочі місця, землю і потенціал. Але у нас немає людей. Ви той, хто шукає простого життя, близького до природи, в місці, де досі вірять у спільні сільські обіди і щотижневі свята варення?

Ми не зможемо дати вам великі гроші, але ми можемо дати вам дивовижне життя. Ми шукаємо екологічно свідомих людей, які хочуть бути частиною спільноти і ставитимуться до бізнесу не як до роботи, а як до створення чогось, чим можна пишатися.

Якщо ви позитивна людина, яка має навики в харчовій промисловості або сфері обслуговування, то ви той, кого ми шукаємо ", - йдеться у повідомленні.

Фото:  immigrant.today

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.