В невеликій провінції Канади іммігрантам пропонують і роботу, і земельну ділянку

21 Вересень, 2016 - 22:40

Підприємці в канадському селі на острові Кейп-Бретон у Новій Шотландії придумали новий спосіб для заохочення іноземців жити та працювати там. 

Вони пропонують роботу і два акри (80 соток) землі всім, хто готовий переїхати туди на постійне місце проживання, пише immigrant.today. 

Власники The Farmer's Daughter Country Market у селі Уйкокома  повідомили у Facebook, що вони не можуть запропонувати "великі гроші", але можуть запропонувати "багато землі" для іммігрантів.  

Іммігранти отримають два акри землі, якщо вони готові працювати в магазині впродовж п'яти років, обіцяють фермери.

"Ми створили бізнес в центрі Кейп-Бретона, острова, багатого на робочі місця, землю і потенціал. Але у нас немає людей. Ви той, хто шукає простого життя, близького до природи, в місці, де досі вірять у спільні сільські обіди і щотижневі свята варення?

Ми не зможемо дати вам великі гроші, але ми можемо дати вам дивовижне життя. Ми шукаємо екологічно свідомих людей, які хочуть бути частиною спільноти і ставитимуться до бізнесу не як до роботи, а як до створення чогось, чим можна пишатися.

Якщо ви позитивна людина, яка має навики в харчовій промисловості або сфері обслуговування, то ви той, кого ми шукаємо ", - йдеться у повідомленні.

Фото:  immigrant.today

Читайте також:

тема

Якщо вам необхідно вивчити або удосконалити китайську мову, це можна зробити вдома завдяки відеоурокам онлайн.
Починаючи від іноземних покупців, що бездумно скуповують нерухомість, до молодих сімей, які намагаються виростити дітей в квартирі на верхньому поверсі багатоповерхівки, канадськ

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.