У Німеччині витрачають мільядри на соціальну допомогу мігрантам

8 Вересень, 2016 - 09:57

Кількість мігрантів, які отримують соціальну допомогу від німецької держави, постійно збільшується вже шостий рік поспіль, пише Immigrant.Today.

У Німеччині в 2015 році був прийнятий Закон про надання допомоги особам, які шукають притулок в ФРН. Згідно з останніми даними Федерального статистичного управління ФРН, таку допомогу отримують вже майже мільйон осіб, а в 2014-му році допомогу отримували тільки 363 000 мігрантів.

Дані свідчать, що 91% мігрантів отримали допомогу у вигляді продуктів харчування, житла, одягу і медикаментів, а також предметів домашнього ужитку, хоча частину державної допомоги вони отримують і готівкою для особистих потреб.

У 2015 році державні витрати на допомогу мігрантам виросли приблизно на 120% і склали майже 5,3 млрд євро.

Масштаби державної допомоги мігрантам викликає обурення у багатьох громадян Німеччини, особливо в бідніших східних регіонах. Однак канцлер ФРН Ангела Меркель вкотре наголосила, що уряд Німеччини не збирається зменшувати розмір фінансової допомоги мігрантам та біженцям. Експерти вважають, що такі вражаючі цифри державних витрат на мігрантів можуть підвищити популярність радикальних партій, (наприклад, AfD) які висловлюються проти іммігрантів.

Реклама

Читайте також:

тема

Уряд Молдови був серед тих, хто висловив невдоволення новим українським законом про освіту.
Чи подобається вам мандрувати автомобілем? Якщо так - сідайте чимшвидше за кермо й вирушайте у подорож Німеччиною!

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.