Данія вкотре посилила імміграційні вимоги: деталі для українців

5 Вересень, 2016 - 14:44

Погані новини для іммігрантів в Данії. Датський уряд ще більше ускладнює імміграційне законодавство. Причому це стосується не тільки біженців, але і іммігрантів, які претендують на ПМЖ в Данії, пише Immigrant.Today.

Схоже, що єдиною проблемою, яка перебуває в центрі уваги нового уряду в Данії, який прийшов до влади в червні 2015 року, є імміграція. Ще в серпні 2015 і в кінці січня 2016 року датський парламент Фолькетинг посилив імміграційні закони, в тому числі збільшивши на 1 рік термін безперервного проживання в Данії (після якого іноземець отримає право претендувати на статус «постійного резидента») з 5 до 6 років.

Однак лише через сім місяців, 30 серпня 2016 року, уряд представив новий "план-2025" під назвою "Сильна Данія: контроль потоку біженців". Новий план містить 44 ініціативи, спрямовані на посилення імміграційних вимог. Більшість запропонованих у ньому нововведень направлено на зменшення привабливості датського королівства для прохачів притулку.

Однак нововведення сильно відіб'ються і на іноземцях, що бажають отримати постійний вид на проживання в Данії. Наприклад, планується чергове збільшення "випробувального терміну" для осіб, які бажають отримати ПМЖ в Данії - з 6 до 8 років.

Крім того, претенденти на отримання дозволу від Данії ПМЖ повинні будуть підтвердити, що вони були офіційно працевлаштовані мінімум 3,5 роки з останніх 4 років.

Зараз потрібно, щоб людина працювала 2.5 роки з 3 років. А до січня 2016 року потрібно було довести наявність 3-х років трудового стажу протягом 5 останніх років.

Данська влада заявляє, що «уряд працює над тим, щоб Данія була відкрита для тих, хто «може і хоче», але закрила двері «для тих, хто не може». Для тих, хто «може і хоче», в новому законі передбачені пільги, що стимулюють їх якнайшвидшу інтеграцію в данське суспільство і активну участь в житті країни.

Наприклад, іноземець отримує шанс стати постійним резидентом Данії швидше, ніж передбачено законом у випадках: якщо він працював в громадських організаціях або пройшов тест на громадянство; або пропрацював протягом 4 з останніх 4 з половиною років; отримував зарплату в 270 000 крон (близько 36 300 євро) на рік протягом 2-х років поспіль, що передували подачі документів; або здав Тест 3 рівня на знання данської мови (Dansk 3).

Тих же, хто, за висловом авторів нового законопроекту, «не може», датська влада хоче підштовхнути до прийняття рішення покинути Данію. Володарям посвідки на проживання в Данії, які вирішили повернутися в рідні країни, буде надаватися додаткова фінансова допомога (на оплату освіти і медичних послуг), яку вони зможуть отримати після репатріації.

З початку 2016 року в Данію в'їхали близько 4 700 вимушених переселенців, що в 4,5 рази менше, ніж в 2015 р, коли Данія ухвалила 21 000 біженців. І хоча данський уряд очікує, що до кінця 2016 року кількість біженців не перевищить 10 000 чоловік, проте, за словами міністра інтеграції Інгер Стойберг, це все одно занадто багато для Данії, тому необхідно стримувати імміграцію ще сильніше.

Уряд хоче закласти основу для "аварійного гальма", який може бути ініційований для відмови особам, які шукають притулку, а також посилити вимоги так званої «інтеграційної користі», введену в серпні 2015 року для тих іноземців, хто претендує на пільги та допомогу.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

13:35
Uber оголосив про припинення роботи в Барселоні.
13:24
Витік газу стався у квартирі багатоповерхового будинку. Загинуло семеро людей.
22:58
У трьох штатах через негоду оголосили режим надзвичайного стану.
20:25
Одна людина загинула, ще 6 дістали поранення.
20:19
На узбережжі Франції знайшли декілька подушок від сидінь літака Piper Malibu, який зник над Ла-Маншем 22 січня.
17:35
Американський регулятор навряд чи ризикне підвищити ключову ставку.
07:57
У Північній Ірландії ураган "Доріс" став причиною отриманих ушкоджень декількох дерев на алеї, де знімали відомий серіал "Гра престолів".
07:36
Відео, на якому видно момент вибуху в житловому будинку у Гаазі, що стався в неділю, 27 січня, з'явилося в Інтернет.
07:12
У китайській провінції Хунань стратили чоловіка, якого засудили за вбивство 15 осіб.
00:48
Директор Нацрозвідки США Ден Коутс у вівторок, 29 січня, заявив, що напружені відносини між Вірменією та Азербайджаном через ситуацію навколо Нагірного Карабаху здатні стати причиною великомасштабного конфлікту, до якого може бути залучена і Росія.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.