Трамп поклявся депортувати з США нелегальних іммігрантів-злочинців протягом однієї години

2 Вересень, 2016 - 10:15

Днями, виступаючи в штаті Айова, кандидат в президенти США Дональд Трамп поклявся, що в разі свого обрання він почне масову депортацію нелегальних мігрантів, які вчинили злочини на території США. І це включаючи тих, хто вже відбув тюремний термін і випущений на свободу. Про це пише Foxnews.com.

Трамп заявив, що якщо він буде обраний в листопаді 2016 року, то депортує "нелегальних іммігрантів-злочинців... протягом однієї години" після інавгурації на пост президента США.

Крім того, він заявив, що хоче зміцнити кордон між США і Мексикою, збудувавши стіну і зміцнивши систему контролю за нелегальною імміграцією з Мексики за допомогою новітніх технологій. Трамп також сказав, що він розробляє "систему відстеження в'їздів-виїздів для швидкої депортації тих, у кого прострочена віза".
 

Реклама

Читайте також:

тема

"Немає кращої землi, нiж наша" - так вважав видатний мандрiвник i фiлософ Василь Григорович-Барський, автор книжки "Мандри святими мiсцями Сходу з 1723 по 1747 рiк". Ми радiємо,
В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.

новини

13:03
Уряд готовий навіть на зміну правил щодо працевлаштування.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.