В українців з'явилася можливість розпочати нове життя у Квебеку

30 Серпень, 2016 - 11:14

Рада з торгівлі Монреаля закликала уряд Квебека збільшити кількість іммігрантів, що прибувають в провінцію щорічно, з 50 000 до 60 000. Про це інформує Immigrant.today.

Ці рекомендації були представлені 23 серпня Комітету зі зв'язку з громадянами в рамках консультацій з питань планування імміграції в Квебек на період 2017-2019.

Президент і генеральний директор Ради з торгівлі, Мішель Леблан, рекомендував уряду ввести в дію цілеспрямовані, конкретні заходи щодо поліпшення відбору іммігрантів на основі потреб ринку праці, сприяти їх інтеграції в ряди робочої сили і збільшити їх число.

"Відбір повинен більшою мірою збігатися з потребами бізнесу. Рада з торгівлі вітає недавні ініціативи уряду провінції Квебек з адаптації нашої імміграційної системи до економічної реальності Квебека і Монреаля ", - сказав Леблан.

"Іноземні студенти і тимчасові працівники є стратегічним населенням", - додав він. - Вони навчені належним чином і розуміють ринок праці провінції Квебек. Тому важливо докласти більше зусиль для залучення і утримання таких людей".

Демографічна ситуація в Квебеку погіршується з кожним роком, що впливає на політичний вплив провінції. Саме тому Рада з торгівлі пропонує уряду збільшити число іммігрантів в Квебек до 60 000 в рік, починаючи найпізніше з 2020 року.

Через швидкі технологічні зміни багато стратегічних секторів в Квебеку і Монреалі, такі як відеоігри, мають виробничі цикли, засновані на проектній ініціативі. Ці сектори потребують висококваліфікованих, активних і часто тимчасових працівників.
 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

13:35
Uber оголосив про припинення роботи в Барселоні.
13:24
Витік газу стався у квартирі багатоповерхового будинку. Загинуло семеро людей.
22:58
У трьох штатах через негоду оголосили режим надзвичайного стану.
20:25
Одна людина загинула, ще 6 дістали поранення.
20:19
На узбережжі Франції знайшли декілька подушок від сидінь літака Piper Malibu, який зник над Ла-Маншем 22 січня.
17:35
Американський регулятор навряд чи ризикне підвищити ключову ставку.
07:57
У Північній Ірландії ураган "Доріс" став причиною отриманих ушкоджень декількох дерев на алеї, де знімали відомий серіал "Гра престолів".
07:36
Відео, на якому видно момент вибуху в житловому будинку у Гаазі, що стався в неділю, 27 січня, з'явилося в Інтернет.
07:12
У китайській провінції Хунань стратили чоловіка, якого засудили за вбивство 15 осіб.
00:48
Директор Нацрозвідки США Ден Коутс у вівторок, 29 січня, заявив, що напружені відносини між Вірменією та Азербайджаном через ситуацію навколо Нагірного Карабаху здатні стати причиною великомасштабного конфлікту, до якого може бути залучена і Росія.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.