Латвійське місто "захопили" гноми (ФОТО)

Латвійське місто Кулдіга цього року прикрасили імпровізованими будиночками гномів, які дозволяють вирушити їх слідами на пошуки різдвяних ялинок. Автор іграшок - заступник керівника управління будінивцтва Кулдіги Інесе Сулоєва, пише СВІТUA з посиланням на delfi.lv.

Святкові ялинки в Кулдізі встановлено на Ратушній та Міській площах. Головну ялинку, яка стоїть на Ратушній площі, місту подарувало господарство Nornieku. Ялинку на міській площі було зрубано в лісі, який належить муніципалітету.

Місто прикрашене не лише гномами, але саме гноми - новинка цього року. Їхній шлях починається на Міський площі, де зведено незвичайне селище гномів. Щоб гідно відсвяткувати Різдво, гномам не вистачає ялинок - доведеться піти і пошукати! Шлях гномів проходить вулицею Лієпаяс, а закінчується на Ратушній площі. Знайти всі будинки гномів можна за допомогою спеціальної карти.

Фото: www.delfi.lv.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.