Неймовірна краса з казок братів Ґрімм у світлинах німецького фотографа

Німецький фотограф Кіліан Шонбергер проводить багато часу в лісах і горах Європи, щоб знайти неймовірні пейзажі, які могли надихнути знаменитих братів Ґрімм на створення їхніх творів, повідомляє ВСВІТІ.

Цю серію фотографій Шонбергер назвав "Батьківщина братів Ґрімм". Його знімки оживляють відомі всім казки і нагадують про те, що німецький фольклор може довести до мурашок не тільки дітей, а й дорослих.

Пропонуємо зануритися в атмосферу цього фотопроекту і відчути себе героєм старих казок. Достатньо лише трохи туману і темної лінії дерев, щоб перенести нас в минуле і пригадати, чому Якоб і Вільям Ґрімм завоювали славу найкращих дитячих письменників. Навіть не сумніваєшся в тому, що десь тут блукають Ґензель і Ґретель.

Здається, саме у цьому лісі свого часу гуляла Червоний Капелюшок.

А це часом не солодкий будиночок відьми у лісі?

Усі фото: vsviti.com.ua.

Реклама

Читайте також:

тема

"Немає кращої землi, нiж наша" - так вважав видатний мандрiвник i фiлософ Василь Григорович-Барський, автор книжки "Мандри святими мiсцями Сходу з 1723 по 1747 рiк". Ми радiємо,
В українців, які мешкають у Німеччині, подекуди виникають обґрунтовані запитання юридичного характеру щодо свого статусу, реалізації своїх прав та можливостей.

новини

13:03
Уряд готовий навіть на зміну правил щодо працевлаштування.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.