Як українці представили свою країну на Фестивалі культур в Німеччині

Нещодавно в німецькому місті Юліх, земля Північний Рейн-Вестфалія, відбувся вже традиційний Фестиваль культур. Серед інших національностей, яких в місті нараховується 120, на фестивалі представили й Україну, повідомляє СВІТUA.

jf9a9470.jpg

Український намет, прикрашений державними прапорами, привертав до себе увагу гостей фестивалю чи не найбільше. Тут вони мали змогу ближче познайомитися з українською культурою, історією, а також спробувати традиційну кухню.

Серед наїдків були представлені українські млинці, ковбаски, солодощі й, звичайно ж, борщ.

jf9a9488.jpg

Представляли Україну на Фестивалі культур співробітники Науково-дослідницького інституту міста Юліх та Університету Аахена, які вже тривлий час мешкають та працюють в регіоні. Також до свята долучились студенти та аспіранти з України, які навчаються в місцевих ВНЗ за обміном, та представники місцевої української громади.

"На жаль, в Німеччині й досі багато хто не розуміє різниці між Україною та Росією. Тож ми вирішили розповісти німцям про нашу історію та культуру, показати самобутність українського народу", - розповідає Наталя Данилюк.

jf9a9472.jpg

Родзинкою Фестивалю стала виставка гончарних виробів від Любові Пошивайло, аспірантки, яка приїхала до Юліха з полтавського села Опішне за обміном. Дівчина є представником відомого на батьківщині роду гончарів, які виробили власну унікальну техніку.

jf9a9473.jpg

Також українці провели низку майстер-класів з розпису кераміки, виготовленню ляльок-мотанок та петриківського розпису.

jf9a9478.jpg

Фото: Ірина Шумахер.

Ілля Контішев.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.