"Уперше собачатину скуштував на весіллі товариша", – українця здивували екстремальні смаки в'єтнамців

Найжахливіше, що побачив українець у в'єтнамському місті Ханої - собачий ринок. Про це розповідає gazeta.ua хмельничанин Вадим Деркач.

"Переїхав по міжнародній програмі. Мені запропонували вчитися нетрадиційній медицині. Я погодився. До В'єтнаму звикав довго. Моя зарплата становить 1200 доларів. Але це дуже високі заробітки. Їжа тут дешева. Наприклад кілограм помідорів коштує 50 центів", - каже Вадим.

Фото: Вадим Деркач

В'єтнамці їдять багато супу і рису. Усе присмачують соєвим соусом. З м'ясних страв - переважно свинина та телятина. Але в Ханої є собачий ринок.

"Вперше собачатину скуштував на весіллі товариша. Він запросив як найкращого гостя. На гаряче подавали м'ясо у листках зелені. На вигляд, як кролик. Коли відкусив, хтось сказав в'єтнамською, що то собака. На смак щось середнє між кроликом і качкою. Тут дуже цінують собачатину і подають у ресторанах. Вважають, що це м'ясо є лікувальним", - каже чоловік.

Найбільше вражень було після походу на собачий ринок.

"Мене викликали як лікаря. Жінці стало погано. Мав її оглянути. Тих кілька хвилин там, досі у пам'яті. Привозять тварин нелегально, часто з Таїланду, або підбирають на вулиці. Є й дворові пси, і породисті. Собак спалюють живцем, так вони найбільше цінуються. До смерті тварин тримають у клітках, потім їх або забивають металевою трубою по голові, або ріжуть", - каже Вадим.

У Ханої є ресторан собачатини. Страва з такого м'яса коштує не менше 50 доларів. Це одна з найдорожчих страв.

"Не всі в'єтнамці їдять собачатину. Багато хто побував за межами країни в Європі і розуміє, що вживати таке м'ясо неприпустимо", - додає Вадим.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.