Чим закохує в себе столиця Шотландії

Едінбург - найкрасивіше та найвеличніше давнє місто в Шотландії, увінчане замком на гранитній скелі, що здіймається високо над вулицями. Проте за історичним антуражем захована справжня атмосфера міста, пише СВІТUA з посиланням на theuk.one.

Столиця Шотландії є не найбільшим містом, проте економічно відноситься до одного з найрозвинутіших регіонів Великої Британії, а за популярністю поступається хіба що Лондону.

Протягом кількох десятиліть Едінбург називали Північними Афінами. Музеї міста містять в своїх колекціях багато скарбів світової культури. В місті нараховується велика кількість старовинних замків, й у кожного з них є свої легенди та історії про місцевих привидів.

В Едінбурзі розташовано й найголовніший навчальний заклад Шотландії - Едінбурзький університет. А Олд-таун та Нью-таун (два райони Едінбургу) ще 1995 року було занесено до переліку Всесвідньої спадщини ЮНЕСКО.

В архітектурі Едінбурга преставлено будівлі усіх епох. Найбільшою популярністю користуються замок Касл-Рок, побудований у XVII столітті, й королівська резиденція Голіруд-Гаус. Величність пам'яток архітектури та невторна гірська місцевість надають Едінбургу незвичайного шарму та унікальності.

Багато хто любить Едінбург за насичене культурне життя, неймовірну архітектуру, дику природу околиць та велику кількість пабів та барів. Тут кожен знайде собі заняття до душі, а багата історія та місцевий колорит змусить будь-кого відчути себе героєм казки.

Фото: discoveredinburgh.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

22:12
Іспанський суд присудив колишнім членам каталонського уряду повернути понад 10 мільйонів євро державних коштів, витрачених на опитування про незалежність Каталонії в 2014 році.
21:58
В Ізраїлі за останні два дні в результаті масованого ракетного обстрілу з сектору Гази постраждали щонайменше 108 осіб.
21:36
Перші члени каравану мігрантів, що місяць тому вирушив з Гондурасу в північному напрямку, досягли кордону США.
17:35
Вартість "чорного золота" впала до семимісячного мінімуму.
17:05
Учора у віці 95 років не стало людини, яка створила дивовижний світ супергероїв\
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.