Хто вони - українки, які змагаються за титул "Міс Європейська Португалія"

У Португалії триває національний відбір на конкурс "Міс Європейська Португалія", в якому беруть участь одразу дві українки. СВІТUA пропонує своїм читачам познайомитися з красунями поближче, аби визначитися з тим, кого із них підтримати в інтернет-голосуванні.

До слова, взяти участь у визначені переможниці можна з будь-якого куточка світу. Окрім того, проголосувати можна кілька разів - щодня один раз на день.

Конкурс триватиме до 8 вересня. За результатами голосування вже 9 вересня у місті Алкошете (провінція Монтіжу, Португалія) відбудеться фінал національного відбору. В ході фінального відбору буде обрано 15 дівчат, які представить Португалію на міжнародному конкурсі на Мальті.

№10. Іванна Рогашко

Дівчина народилась в українському місті Дубно 28 жовтня 1996 року. Останні вісім років мешкає у Португалії в місті Вілла-Реал.

Наразі українка вчиться у місцевому університеті, де здобуває фах медсетри.

Від 2013 року Іванна будує свою модельну кар'єру. За цей час встигла взяти участь в низці фотосесій та показів мод.

Дівчина активно виступає проти жорстокого поводження із тваринами в цирку, а також проти використання тварин для тестування засобів макіяжу.

Фото (4): Іванна Рогашко.

Проголосувати за Іванну Рогашко можна за посиланням.

№16. Наталія Федорчук

Дівчина народилась в Заліщиках на Тернопільщині 19 липня 1998 року.  

Наталія закінчила Заліщицьку гімназію, після чого переїхала жити до Португалії, де також встигла повчитись одразу в двох школах - загальноосвітній португальській та при українському культурно-освітньому центрі "Дивосвіт".

Після закінчення навчання українська красуня вступила до Лісабонського національного університету, де наразі здобуває фах лікаря-фармацевта. За словами самої Наталії, її кредо - аби усі люди на планеті були здоровими. Саме тому вона й брала для себе майбутню професію, пов'язану з охороною здоров'я.

Дівчина є активною учасницею усіх заходів, організованих  українською громадою Португалії. Також вона входить до лав Спілки Української Молоді - організації, яка єднає українців усього світу під одним крилом.

Модельна діяльність української красуні також є доволі успішною - вже найближчим часом вона стане обличчям журналу "CODE" на період осінь-зима.

Фото (4): Наталія Федорчук.

Підтримати Наталію Федорчук можна за посиланням.

Реклама

Читайте також:

тема

Початок міграції до Об'єднаних Арабських Еміратів закладено наприкінці 1980-х років, коли в країну почали запрошувати спортивних фахівців з Радянського Союзу.
Мiлена Рудницька, доктор фiлософiї та голова Свiтового союзу українок, домоглася щоб справу Голодомору винесли на розгляд Лiги Нацiй та Мiжнародного Червоного Хреста, пише журнал

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.