Що варто знати перед тим, як подаватися на громадянство Великої Британії

Існує три головних шляхи, аби стати громадянином Великої Британії: за народженням, шляхом реєстрації або шляхом натуралізації, повідомляє СВІТUA з посиланням на theuk.one.

Насьогодні найрозповсюдженішим шляхом набуття британського громадянства для осіб, які не народились у Великій Британії та не мають британського походження, є саме натуралізація. Існує низка кваліфікаційних вимог для натуралізації: деякі з них є обов'язковими, інші ж - дискретними.

Однією з таких обов'язкових вимог є необхідність продемонструвати "гарний характер". Отже, наскільки гарною має бути особистість людини, аби відповідати вимогам тесту на британське громадянство?

На жаль, відповідь на це запитання є неоднозначною. Законодавство не містить визначення того, як оцінюється характер заявника. В той же час, МЗС Великої Британії застосовує власний підхід, який стосується практично кожного заявника віком старше від десяти років, який претендує на здобуття британського громадянства.

Документ, згідно з яким працює МЗС Великої Британії, зазначає, що "держсекретар МЗС має бути задоволений тим, що заявник має гарний характер з урахуванням усіх факторів заявника". Тому заявник має продемонструвати, що він (вона) є благонадійною особою.

Не вичерпний перелік прикладів поведінки, які можуть бути взяті до уваги при розгляді характера заявника, містить в собі, наприклад, наступне:

1. Чи дотримувався та поважав заявник закони Великої Британії під час свого резидентсва й чи готовий він це робити в майбутньому

Хоча більшість людей ця вимога призведе до думки про серйозні кримінальні злочини, насправді навіть штрафи за порушення правил дорожнього руху або отримання великої кількості фіксованих штрафних повідомлень (до прикладу, за неправильне паркування) також можуть бути взяті до уваги.

2. Чи провадяться (провадились до цього) фінансові справи заявника у встановленому законом порядку

Цей пукт містить в собі оголошення про банкрутство протягом останніх десяти років, участь в ліквідованій компанії у той же період чи дискваліфікацію в якості дериктора компанії. Так само важливою є відсутність серйозної заборгованості та випадків несплати податків. Навіть несплату муніципального податку буде враховано й вона може призвести до відмови.

3. Чи обманював заявник уряд Великої Британії

Цей пункт стосується таких питань, як омана в будь-яких попередніх імміграційних заявах за останні десять років, нерозслідувані кримінальні злочини, омана в тесті з англійської мови, допомога в ухилянні від імміграційних правил (наприклад, прийняття на роботу нелегальних мігрантів), а також порушення імміграційних правил за останні десять років (також - резидентство без відповідої візи). Важливим є те, що неправдива інформація у процесі подання заяви або інтерв'ю також є серйозним порушенням.

Як випливає з наведеного вище, вимоги до "благонадійності" заявника не варто недооцінювати. Крім того, якщо пізніше стане відомо, що особа не відповідала встановленим вимогам в момент натуралізації, громадянство цієї людини може бути скасоване. Тому надзвичайно важливо мати професійну підтримку перед тим, як подавати заяву на отримання громадянства Великої Британії.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

19:10
У Франції в суботу, 19 січня, під час акції «жовтих жилетів» заарештували близько 300 осіб
17:50
Щонайменше восьмеро миротворців загинули, ще кілька зазнали поранень в результаті атаки на табір миротворців у місті Агуельхок на півночі Малі
15:22
У Москві відбулися акції проти можливої передачі Японії частини Курильських островів
07:50
Предстоятель РПЦ отримав звання почесного професора Російської академії наук (РАН).
07:10
У Середземному морі затонув гумовий човен, через що, можливо, загинули 117 мігрантів.
00:42
Кількість громадян, які померли від сезонного грипу в сусідній країні, досягла 19.
00:32
Десятикласник однієї з турецьких провінцій зламав національну освітню систему, щоб виправити свої оцінки на кращі.
00:22
Причини аварії, в якій загинув Василь Пукман, невідомі.
23:54
Довжина тунелю становитиме 18 кілометрів.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.