Що варто знати перед тим, як подаватися на громадянство Великої Британії

Існує три головних шляхи, аби стати громадянином Великої Британії: за народженням, шляхом реєстрації або шляхом натуралізації, повідомляє СВІТUA з посиланням на theuk.one.

Насьогодні найрозповсюдженішим шляхом набуття британського громадянства для осіб, які не народились у Великій Британії та не мають британського походження, є саме натуралізація. Існує низка кваліфікаційних вимог для натуралізації: деякі з них є обов'язковими, інші ж - дискретними.

Однією з таких обов'язкових вимог є необхідність продемонструвати "гарний характер". Отже, наскільки гарною має бути особистість людини, аби відповідати вимогам тесту на британське громадянство?

На жаль, відповідь на це запитання є неоднозначною. Законодавство не містить визначення того, як оцінюється характер заявника. В той же час, МЗС Великої Британії застосовує власний підхід, який стосується практично кожного заявника віком старше від десяти років, який претендує на здобуття британського громадянства.

Документ, згідно з яким працює МЗС Великої Британії, зазначає, що "держсекретар МЗС має бути задоволений тим, що заявник має гарний характер з урахуванням усіх факторів заявника". Тому заявник має продемонструвати, що він (вона) є благонадійною особою.

Не вичерпний перелік прикладів поведінки, які можуть бути взяті до уваги при розгляді характера заявника, містить в собі, наприклад, наступне:

1. Чи дотримувався та поважав заявник закони Великої Британії під час свого резидентсва й чи готовий він це робити в майбутньому

Хоча більшість людей ця вимога призведе до думки про серйозні кримінальні злочини, насправді навіть штрафи за порушення правил дорожнього руху або отримання великої кількості фіксованих штрафних повідомлень (до прикладу, за неправильне паркування) також можуть бути взяті до уваги.

2. Чи провадяться (провадились до цього) фінансові справи заявника у встановленому законом порядку

Цей пукт містить в собі оголошення про банкрутство протягом останніх десяти років, участь в ліквідованій компанії у той же період чи дискваліфікацію в якості дериктора компанії. Так само важливою є відсутність серйозної заборгованості та випадків несплати податків. Навіть несплату муніципального податку буде враховано й вона може призвести до відмови.

3. Чи обманював заявник уряд Великої Британії

Цей пункт стосується таких питань, як омана в будь-яких попередніх імміграційних заявах за останні десять років, нерозслідувані кримінальні злочини, омана в тесті з англійської мови, допомога в ухилянні від імміграційних правил (наприклад, прийняття на роботу нелегальних мігрантів), а також порушення імміграційних правил за останні десять років (також - резидентство без відповідої візи). Важливим є те, що неправдива інформація у процесі подання заяви або інтерв'ю також є серйозним порушенням.

Як випливає з наведеного вище, вимоги до "благонадійності" заявника не варто недооцінювати. Крім того, якщо пізніше стане відомо, що особа не відповідала встановленим вимогам в момент натуралізації, громадянство цієї людини може бути скасоване. Тому надзвичайно важливо мати професійну підтримку перед тим, як подавати заяву на отримання громадянства Великої Британії.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

13:35
Uber оголосив про припинення роботи в Барселоні.
13:24
Витік газу стався у квартирі багатоповерхового будинку. Загинуло семеро людей.
22:58
У трьох штатах через негоду оголосили режим надзвичайного стану.
20:25
Одна людина загинула, ще 6 дістали поранення.
20:19
На узбережжі Франції знайшли декілька подушок від сидінь літака Piper Malibu, який зник над Ла-Маншем 22 січня.
17:35
Американський регулятор навряд чи ризикне підвищити ключову ставку.
07:57
У Північній Ірландії ураган "Доріс" став причиною отриманих ушкоджень декількох дерев на алеї, де знімали відомий серіал "Гра престолів".
07:36
Відео, на якому видно момент вибуху в житловому будинку у Гаазі, що стався в неділю, 27 січня, з'явилося в Інтернет.
07:12
У китайській провінції Хунань стратили чоловіка, якого засудили за вбивство 15 осіб.
00:48
Директор Нацрозвідки США Ден Коутс у вівторок, 29 січня, заявив, що напружені відносини між Вірменією та Азербайджаном через ситуацію навколо Нагірного Карабаху здатні стати причиною великомасштабного конфлікту, до якого може бути залучена і Росія.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.