Названо 10 країн, у яких найбільший відсоток іммігрантів

Останнім часом у всьому світі все частіше говорять про проблему неконтрольованої міграції. Біженці з неспокійних країн і представники молодого покоління шукають можливості для кращого життя, при першій нагоді вирушаючи в багатші країни. Пише Hyser.


Іммігранти можуть стати причиною економічного зростання. Однак разом з тим у себе на батьківщині вони залишають вакантними робочі місця і послаблюють економіку. У всьому світі зараз ведуть дискусії про нелегальних мігрантів і про можливі стіни біля кордонів, щоб зупинити їх потік.

Класичною країною іммігрантів є США, де тільки 2% жителів можна вважати корінними. Всі інші у тій чи іншій мірі вважаються вихідцями з інших країн.

Утім, у наш час називати США нацією іммігрантів не слід, оскільки більшість жителів країни стало корінними американцями. Вони не є першим поколінням іммігрантів і народилися вже в США. Однак країна, як і раніше, залишається відкритою для іммігрантів, незважаючи на політику Дональда Трампа. Як правило, США лідирують в щорічних рейтингах за кількістю нових іммігрантів.

Можливо, ви здивуєтеся, але США навіть не потрапили в топ-10 країн з найбільшою кількістю іммігрантів. Кількість вихідців з інших держав в США становить лише 14,5%.

Всі країни в рейтингу розставлені відповідно до відсотка іммігрантів в загальній кількості жителів. Примітно, що більшість країн, представлених в списку, є маленькими, як у плані географії, так і щодо популяції.

Ось як виглядає рейтинг:


10. Люксембург

Фото: hyser.com.ua


Відкриває список маленьке європейська держава Люксембург. Це багата країна, яка знаходиться в оточенні Бельгії, Франції і Німеччини. Як і сусідні країни, за останні роки Люксембург пережив наплив іммігрантів.

Якщо враховувати ситуацію в охоплених конфліктами країнах, то кількість іммігрантів буде тільки рости. За даними ООН, на сьогодні більше 40% жителів Люксембурга народилися в іншій країні.

9. Сингапур

Фото: hyser.com.ua


Ця маленька країна, якщо бути точним - місто-держава, розташована в Південній Азії біля Малайзії. Населення Сингапуру складає 5,3 млн людей. Серед них, за даними ООН, приблизно 45% є іммігрантами.

8. Бахрейн

Фото: hyser.com.ua


Бахрейн - перша з декількох країн Близького Сходу в цьому списку. Держава Перської затоки відкрита для іммігрантів, які розвивають і заповнюють робочі місця.

Останнім часом країни Перської затоки відчувають потребу в робочій силі. Бахрейн якраз одна з таких країн. У Бахрейні мешкає понад 1,3 млн осіб і майже половина серед них є іммігрантами.

7. Монако

Фото: hyser.com.ua


Багато людей навіть не знають, що Монако - це карликова держава, а не просто місто. Вона знаходиться на березі Лігурійського моря і на суші межує з Францією.

Площа Монако складає всього 2,02 км², а населення - 38,5 тис. Осіб. Приблизно 55% жителів держави є мігрантами. У цьому є сенс: таке маленьке місто, яке з трьох сторін оточене іншими країнами, навряд чи може відрізнятися великим відсотком корінного населення.

6. Макао

Фото: hyser.com.ua

Макао - ще одна карликова держава з площею 30,5 км². Макао знаходиться поруч з Гонконгом на південному узбережжі Китаю. Тут живе майже 600 тисяч осіб. Серед них близько 60% - вихідці з інших країн. Знову ж таки, це цілком логічно, враховуючи невеликі розміри держави і близькість до інших країн. Багатьох тут ваблять азартні ігри і яскраве нічне життя.

5. Андорра

Фото: hyser.com.ua


Ще одне карликова держава в цьому списку - це Андорра. Маленька країна розташована прямо на кордоні між Іспанією і Францією. Вона більша, ніж Макао і Монако, але площа становить лише 467,6 км.

Кількість жителів - приблизно 80 тисяч. Як і в інших європейських країнах, число іммігрантів в Андоррі росте. Зараз вони становлять 60% від популяції.

4. Ліхтенштейн

Фото: hyser.com.ua


У світі про цю країну знають далеко не всі, не кажучи про те, щоб в ній побувати. Але мігранти облюбуили Ліхтенштейн. Площа держави становить 160 км². У ньому живуть приблизно 40 тис. осіб. Серед них трохи менше 62% є іммігрантами.

Країна знаходиться на гірській кордоні між Австрією і Швейцарією.

3. Кувейт

Фото: hyser.com.ua


Всі топ-3 країни зі списку представляють Близький Схід. Як і Бахрейн, вони з радістю приймають іммігрантів.

В останні роки в Кувейті спостерігають великий наплив іммігрантів. Загальна чисельність населення країни становить близько 3,3 млн осіб. За даними ООН, серед них 74% є іммігрантами.

2. Катар

Фото: hyser.com.ua


Якщо яка-небудь серед країн і отримала вигоду від кризи біженців на Близькому Сході, то це Катар. Його навіть звинуватили в тому, що він використовує трудових мігрантів в процесі підготовки до чемпіонату світу з футболу 2022 року. Згідно з рядом доповідей, з працівниками обходяться дуже погано, а самі вони скаржаться, що їм не дозволяють залишити країну.

Але навіть якщо це правда, кількість іммігрантів в країні дуже швидко зростає. У Катарі живе понад 2 млн осіб, серед яких 75% - іммігранти.

1. ОАЕ

Фото: hyser.com.ua


Якщо дивитися на відсоток іммігрантів у загальній кількості жителів, жодна країна не зможе зрівнятися з ОАЕ. Населення розташованої в Перській затоці країни становить 9,5 млн осіб. Дивно, але 88% серед них є іммігрантами.

Як і в інших країнах Перської затоки, більшість мігрантів прибувають з Індії, Пакистану і Бангладешу. ОАЕ дуже швидко модернізують інфраструктуру і тому мають потребу в людях, які будуватимуть і розвиватимуть міста.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

13:35
Uber оголосив про припинення роботи в Барселоні.
13:24
Витік газу стався у квартирі багатоповерхового будинку. Загинуло семеро людей.
22:58
У трьох штатах через негоду оголосили режим надзвичайного стану.
20:25
Одна людина загинула, ще 6 дістали поранення.
20:19
На узбережжі Франції знайшли декілька подушок від сидінь літака Piper Malibu, який зник над Ла-Маншем 22 січня.
17:35
Американський регулятор навряд чи ризикне підвищити ключову ставку.
07:57
У Північній Ірландії ураган "Доріс" став причиною отриманих ушкоджень декількох дерев на алеї, де знімали відомий серіал "Гра престолів".
07:36
Відео, на якому видно момент вибуху в житловому будинку у Гаазі, що стався в неділю, 27 січня, з'явилося в Інтернет.
07:12
У китайській провінції Хунань стратили чоловіка, якого засудили за вбивство 15 осіб.
00:48
Директор Нацрозвідки США Ден Коутс у вівторок, 29 січня, заявив, що напружені відносини між Вірменією та Азербайджаном через ситуацію навколо Нагірного Карабаху здатні стати причиною великомасштабного конфлікту, до якого може бути залучена і Росія.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.