На райському острові можна відпочити за смішні гроші

"Порівнюючи з усіма іншими країнами , Іспанія була і залишається однією з найдешевших. Це відчутно і при виборі готелю , при розрахунку в ресторані і супермаркеті". — пише на своїй сторінці в Instagram Miss_Maleficient, український блогер, що вже рік живе у Швеції. Дівчина разом зі своїм чоловіком зараз на відпочинку в Пальма-де-Мальорка.

Під час курортного сезону ціна перельоту на Ryanair 120-200 євро у два боки для однієї людини. Але починаючи з вересня квиток можна купити і за сто євро. Однак виліт слід обирати не з України, а з країн Європи. Так набагато дешевше.

Житло коштує 260 євро за шість ночей. "Ми безперервно їздимо островом, а в готелі лише ночуємо. Попереднє місце проживання обійшлося в рази дорожче. Тому я знову переконалася, що проживання — це те, на чому можна економити під час активного відпочинку. Головне, щоб там була чиста постіль і душ".  — розповідає українка.

Їжа у супермаркетах, порівняно зі Стокгольмом, дуже дешева. "Заходжу в магазин — і після шведських цін хочу винести все. У кафе риба — 10-15 євро, салат — 8-10 євро, кава — 1-2 євро, пиво — 2,5 євро, вино 2-4 євро" — пише Оксана. 

Шезлонги та парасольки — 12-15 євро на добу за пару. А машина напрокат  — 120-200 євро за тиждень. Якщо їхати на довгий час — це доволі зручно. 

 

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.