Як здобути якісну вищу освіту у США безкоштовно

Безкоштовні програми навчання в коледжі можна знайти набагато частіше, ніж припускають більшість абітурієнтів. Природно, кожна з них має свої умови і обмеження, які залежать від кожного конкретного навчального закладу, пише forumdaily.

Ми зібрали список з 37 програм в 19 штатах, де жителі мають доступ, принаймні, до двох років безкоштовного навчання в коледжі.

Арканзас

 • Програма Arkansas's El Dorado Promise дає можливість випускникам школи El Dorado отримати гроші, щоб заплатити за навчання в будь-якому акредитованому коледжі країни. Студенти можуть отримати суму, рівну до найвищої вартості навчання в коледжі в штаті Арканзас.
 • Програма Great River Promise покриває витрати на навчання в Arkansas Northwestern College після надання федеральної і державної допомоги. Програма призначена для випускників шкіл округу Міссісіпі і охоплює чотири семестри для студентів денної форми навчання.

Каліфорнія

 • Програма Palomar Promise забезпечує два роки безкоштовного навчання в Palomar College для випускників шкіл округу Сан-Маркос. Одержувачі повинні мати високий рівень успішності. Передбачена також додаткова фінансова допомога для студентів, які через два роки планують перевестися в California State University-San Marcos.
 • Студенти, які проживали в Онтаріо протягом як мінімум двох років до закінчення школи, можуть отримати повну стипендію на навчання в будь-якому коледжі Каліфорнії.
 • Програма Santa Barbara Community College Promise покриває два роки всіх студентських витрат: оплата навчання, книги і матеріали для студентів, які закінчують середню школу в окрузі Санта-Барбара. Одержувач повинен вчитися на денній формі навчання і мати високі показники успішності.
 • Нова програма в Сан-Франциско оплачує навчання в City College протягом двох років для жителів міста. На відміну від багатьох програм, в Сан-Франциско вона не прив'язана до випускників школи. Одержувачі просто повинні жити в Сан-Франциско протягом як мінімум одного року.
 • Програма Siskiyou Promise - це дворічна стипендія для випускників шкіл округів Сіскійу і Модок, яка покриває всі витрати на навчання і обов'язкову реєстрацію. Одержувачі повинні мати високі показники успішності.

Делавер

 • Випускники шкіл можуть скористатися програмою Student Excellent Equals Degree (SEED) для оплати двох років навчання в Delaware Technical Community College або в University of Delaware. Для отримання цієї стипендії необхідно GPA 2,5.

Флорида

 • Програма Tangelo Park від Фонду Розена діє з 1994 року і покриває повну вартість навчання в коледжах Флориди для студентів, які проживали в тангело-Парк не менше двох років і закінчили там школу.

Іллінойс

 • Galesburg Promise передбачає надання фінансової допомоги на суму для покриття до 16 кредитів за семестр протягом двох років в Carl Sandberg College. Одержувачі повинні мати GPA 2,0 і хорошу успішність.

Кентуккі

 • Випускники Hopkinsville high school можуть відвідувати Hopkinsville Community College абсолютно безкоштовно. Для цього їм необхідно мати GPA 2,5 і рівень відвідуваності занять в 95%.
 • Випускники школи в округах Падука і Маккракен можуть отримати фінансову допомогу для покриття 60 кредитів в West Kentucky Community and Technical College. Для цього їм необхідно мати GPA 2,5 і рівень відвідуваності шкільних занять в 95%.

Меріленд

 • Випускники шкіл в окрузі Гарретт мають право на отримання стипендії, яка покриває повну вартість двох років навчання в Garrett College. Заявники повинні проживати в окрузі не менше двох років.

Массачусетс

 • Жителі Бостона, які відвідують коледжі Bunker Hill, MassBay або Roxbury можуть отримати стипендію для покриття плати за навчання після отримання федеральних грантів.

Мічиган

 • Студенти, які окончівают одну з двох державних шкіл в Батл-Крік, можуть отримати стипендію для покриття до 62 кредитів або п'ятирічного курсу в Kellogg Community College. Сума стипендії визначається виходячи з тривалості проживання студента в місті.
 • Програма Kalamazoo Promise охоплює від 65% до 100% плати за навчання в коледжі для випускників шкіл Каламазу. Гроші можуть бути використані для оплати навчання в будь-якому коледжі штату Мічиган.
 • Випускники школи з Бентон-Харбор можуть отримати оплату двох років навчання в будь-якому державному коледжі або технічному училищі штату Мічиган.
 • Lansing Promise - це програма, яка покриває плату за навчання в Lansing Community College або еквівалентну вартість певного періоду навчання в Michigan State University або Olivet College.
 • Випускники шкіл в Понтіак можуть отримати оплату до 65 кредитів або трьох років навчання в Oakland Community College.
 • Програма Saginaw Promise передбачає покриття плати за навчання на дворічну програму будь-якого коледжі штату або 8 000 доларів США, якщо студент навчається на 4-річною програмою.
 • Програма Baldwin Promise виплачує до 5000 доларів в рік протягом чотирьох років для покриття витрат студента на навчання після отримання ним федеральних грантів і допомоги. Одержувачі повинні вчитися в середній школі в Болдуіні з дев'ятого класу. Гроші можуть використовуватися в будь-якому державному або приватному коледжі в штаті.
 • Студенти, які відвідують одну з двох кваліфікаційних середніх шкіл, а потім закінчують Union High School, можуть претендувати на отримання допомоги за програмою Grand Rapids Promise. Одержувачі повинні мати хорошу академічну успішність в школі і відвідувати наукові заходи.
 • Жителі Детройта мають право на безкоштовне навчання на дворічних програмах коледжів штату, а також на чотирирічних програмах 18 коледжів-партнерів.

Міннесота

Стипендія The Power of You  покриває плату за навчання та збори в двох коледжах округу Миннеаполіс-Сент-Пол. Одержувачі повинні мати сімейний дохід нижче 75 тис. Доларів США, закінчити одне з утверджених середніх шкіл, а також відповідати ряді інших вимог.

Міссурі

Стипендія А + покриває витрати на навчання після того, як була застосована інша фінансова допомога. Вона поширюється на випускників понад 500 шкіл штату. Получателям потрібно мати GPA 2,5 і рівень відвідуваності в 95%.

Нью-Йорк

 • Випускники середньої школи Буффало можуть отримати стипендії на оплату повної вартості навчання в державних коледжах штату Нью-Йорк через стипендію Скажіть Так Буффало.
 • Скажи так Сіракузи - це програма стипендії, яка покриває витрати на навчання для випускників шкіл міста Сиракуз. Она охоплює витрати, які залишилися після отримання іншої фінансової допомоги в Університеті штату Нью-Йорк і Нью-Йоркському міському університеті. Але якщо ваша сім'я заробляє більше 75 тисяч доларів на рік, то стипендія буде обмежено 5 000 доларів на рік.
 • Стипендія Excelsior буде платити за навчання в усіх двогородних та чотирирічних державних коледжах штату. Претендувати на неї зможуть студенти з сімей, що заробляють менше 100 тисяч доларів в рік (ця сума зросте до 125 тисяч доларів у 2019 році).

Північна Кароліна

Cleveland County Promise надає фінансування місцевим випускникам для навчання в будь-якому акредитованому коледжі в країні. Сума допомоги спирається на вартість навчання в найдорожчому державному коледжі Північної Кароліни.
Програма скаже Так Гілфорд покриває витрати на навчання для випускників шкіл округу Гилфорд. Сума допомоги базується на сімейному доході і на тому, як довго студент живе в цьому районі.

Північна Дакота

Випускники середніх шкіл округу Уїльямс мають право на стипендію, щоб покрити плату за навчання в Уіллістонському державному коледжі.

Оклахома

Tulsa Achets оплачує суму, яка оплачує навчання протягом трьох років або 63 кредиту в коледжі Талса. Постачальники повинні бути випускниками шкіл округу Тальса.

Орегон

Програма Oregon Promise покриває більшу частину витрат на навчання для випускників середніх шкіл штату.

Пенсильванія

Випускники шкіл Філадельфії з низьким рівнем доходу можуть навчатися в Філадельфійському коледжі безкоштовно. Одержувачі повинні мати GPA 2,5 і високі показники відвідуваності.
Випускники державних шкіл Питтсбурга, які мають ГПД 2,5 і 95% відвідуваності, можуть отримати гроші на навчання в будь-якому коледжі в Пенсильванії. Отримувачі повинні відвідувати школи Питтсбурга з дитячого саду.

Род-Айленд

Род-Айленд готовий оплатити жителям штату два роки навчання в коледжі Коледжу штату Род-Айленд. Студенти повинні залишатися в штаті після отримання диплома, або грант автоматично перетворюється в кредит.

Теннессі

Стипендія Теннессі обіцяє оплачувати всі витрати на навчання, не покриваючись іншою фінансовою допомогою. Учасники повинні мати ГПА 2,0 і приймати активну участь у суспільному житті.

Реклама

Читайте також:

тема

Актуальне порівняння німецьких підприємств на інтернет-платформі Kununu показало, на яких підприємствах співробітники задоволені своєю зарплатою. За результатами дослідження стал
Економити на товарах та послугах у Німеччині можна цілий рік. Потрібно просто знати деякі хитрощі.

новини

13:35
Uber оголосив про припинення роботи в Барселоні.
13:24
Витік газу стався у квартирі багатоповерхового будинку. Загинуло семеро людей.
22:58
У трьох штатах через негоду оголосили режим надзвичайного стану.
20:25
Одна людина загинула, ще 6 дістали поранення.
20:19
На узбережжі Франції знайшли декілька подушок від сидінь літака Piper Malibu, який зник над Ла-Маншем 22 січня.
17:35
Американський регулятор навряд чи ризикне підвищити ключову ставку.
07:57
У Північній Ірландії ураган "Доріс" став причиною отриманих ушкоджень декількох дерев на алеї, де знімали відомий серіал "Гра престолів".
07:36
Відео, на якому видно момент вибуху в житловому будинку у Гаазі, що стався в неділю, 27 січня, з'явилося в Інтернет.
07:12
У китайській провінції Хунань стратили чоловіка, якого засудили за вбивство 15 осіб.
00:48
Директор Нацрозвідки США Ден Коутс у вівторок, 29 січня, заявив, що напружені відносини між Вірменією та Азербайджаном через ситуацію навколо Нагірного Карабаху здатні стати причиною великомасштабного конфлікту, до якого може бути залучена і Росія.
Орфографічна помилка в тексті:

Надіслати повідомлення про помилку автору?
Ваш браузер залишиться на тій же сторінці.